قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۸۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۹۸/۰۷/۰۶

امروز در بازار تهران قیمت طلای ۱۸ عیار ۴۰۸ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۳ هزار تومان ارزش گذاری شده است.

قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۹۸/۰۷/۰۶

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به دیروز ۴ میلیون و ۲۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۴ هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۸ هزار تومان، قیمت ربع سکه یک میلیون و ۲۵۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۷۰ هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۸ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۱۵۰۶.۴ دلار معامله می شود.

به گزارش تسنیم، در حالی که پس از انتشار گزارش هایی از احتمال حذف شرکت های چینی از بورس آمریکا سرمایه گذاران به سمت بازار های امن روی آورده اند، دیروز بخشی از کاهش قیمت بیش از یک درصدی قیمت طلا خنثی شد.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا که در اواخر جلسه دیروز تا ۱۴۸۶ دلار و ۶۰ سنت پایین آمده بود، در پایان معاملات روزانه با ۰.۵۲ درصد کاهش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به ۱۴۹۷ دلار و یک سنت رسید. قیمت فلز زرد در این هفته حدود ۱.۲ درصد کاهش داشت. قیمت طلا در بازار آمریکا نیز در پایان معاملات دیروز با ۰.۵۸ درصد کاهش به ۱۵۰۶ دلار و ۴۰ سنت رسید.

یک منبع آگاه گفت، ترامپ قصد دارد در چهارچوب یک سری اقدامات گسترده برای محدود کردن سرمایه گذاری های آمریکا در چین، شرکت های چینی را از فهرست شرکت هایی که سهامشان در بورس آمریکا عرضه می شود حذف نماید.

اوایل جلسه دیروز به دلیل تردید ها در مورد اینکه آیا فدرال رزرو در ماه اکتبر باز هم نرخ بهره را کاهش خواهد داد یا نه، ارزش دلار به بالاترین رقم ۳ هفته گذشته رسیده بود و قیمت طلا نیز تا ۱.۳ درصد سقوط کرده بود.

دیوید مگر، تحلیلگر بازار طلا در این باره گفت: «احتمال کاهش مجدد نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا زیر سوال رفته است، زیرا بسیاری از سیاستگذاران می گویند شاید دیگر نیاز به اقدامات محرک اقتصادی بیشتر در بازار نیست.»

روز پنجشنبه، ریچارد کلاردیا، معاون فدرال رزرو گفته بود، انتظارات تورمی در آمریکا در حال حاضر در راستانی هدف گذاری ۲ درصدی بانک مرکزی قرار دارد. این اظهارات نشان می داد که از نظر وی ضرورتی برای کاهش مجدد نرخ بهره جهت افزایش نرخ تورم وجود ندارد.

نوع

قیمت لحظه

قیمت سکه بهارآزادی طرح جدید

4 میلیون و 23 هزار تومان

قیمت سکه بهارآزادی طرح قدیم

4 میلیون و 14 هزار تومان

قیمت نیم سکه بهارآزادی

2 میلیون و 58 هزار تومان

قیمت ربع سکه بهارآزادی

یک میلیون و 259 هزار تومان

قیمت سکه گرمی

970 هزار تومان

قیمت هرگرم طلای 18 عیار

408 هزار و 400 تومان

قیمت هر گرم طلای 24 عیار

544 هزار و 500 تومان

قیمت هر مثقال طلا

یک میلیون و 770 هزار تومان

قیمت هر اونس طلای جهانی

1506.4 دلار

انتهای پیام/

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha