قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۸۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهدا چراغ راه نسل امروز/ شهدا بهترین الگوی تربیتی

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ـ مرکز آزادگان نیر گفت: شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس چراغ راه نسل امروز ایران اسلامی هستند.

شهدا چراغ راه نسل امروز/ شهدا بهترین الگوی تربیتی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی اصلانی زاویه در اردبیل اظهار کرد: ایثار و شهادت به عنوان یک فرهنگ متعالی در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و نتیجه والاترین ارزش هایی است که یک انسان مومن مجاهد می تواند به آن مقام دست یابد.

وی با بیان اینکه شهدا و رزمندگان دفاع مقدس چراغ راه نسل امروز جامعه هستند، افزود: بهترین الگوی تربیتی جامعه شهدا هستند و نباید خانواده ها و مراکز تربیتی و فرهنگی از معرفی شهدا به عنوان یک الگوی تمام عیار تربیتی برای جوانان و نوجوانان غفلت کنند.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب افزایش معنویت در جامعه می شود

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ـ مرکز آزادگان نیر بیان کرد: ملتی که بتواند آرمان شهدا را به خوبی درک و ترویج نماید، در جامعه شاهد  گسترش معنویت، کاهش فساد و ناهنجاری و به تبع آن شکل گیری یک محیط انسانی سالم و الهی خواهند بود.

اصلانی با بیان اینکه ترویج فرهنگ فاخر دفاع مقدس در دانشگاه ها و مدارس  از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: دانشگاه قلب تپنده یک جامعه می تواند نقش مهم و اثرگذاری در شناساندن هرچه بهتر مسیر شهادت و ترویج فرهنگ ایثار در بین آیندسازان کشور داشته باشد.

تمرکز دشمن در جنگ نرم بر روی خانواده ها و نسل جوان کشور است

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، مرکز آزادگان نیر ابراز داشت: دشمن امروز عرصه جنگ را تغییر داده و برای رسیدن به هدف دیرینه خود یعنی نابودی ارزش هایی که در سایه سار نظام اسلامی قد علم کرده اند از هیچ کاری فروگذار نمی کند.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از بهترین راه های مقابله با تهاجم فرهنگی است ، افزود: در شرایطی که تمرکز دشمن در جنگ نرم بر روی خانواده ها و نسل جوان است نباید از معرفی تاریخ پرافتخار دفاع مقدس و الگوهای تربیتی اسلام و ایران که شهدا و رزمندگان هستند غفلت کرد که در این راستا نقش معلمان، مربیان تربیتی و  خانواده بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام/3463/122

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha