قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۸۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تیشه گران: امید به تکرار جایگاه پنجم و افزایش مدالها در بازیهای آسیایی داریم

رییس فدراسیون ناشنوایان با اشاره به اعزام ۱۳۴ نفر در ۸ رشته ورزشی به بازیهای آسیایی هنگ کنگ گفت: امیدوارم با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و اعضای هیات رییسه فدراسیون، مشکلی برای اعزام کاروان به هنگ کنگ نداشته باشیم.

تیشه گران: امید به تکرار جایگاه پنجم و افزایش مدالها در بازیهای آسیایی داریم

ان تیشه گران ، درباره وضعیت کاروان ناشنوایان اعزامی به بازیهای آسیایی هنگ کنگ اظهار کرد: با وجود این که هنوز بودجه خود را به صورت کامل دریافت نکرده ایم اما با حمایت وزارت ورزش و جوانان و اعضای هیات رییسه فدراسیون در برپایی اردوها و برگزاری برنامه های خود برای آماده سازی کاروان به بازیهای آسیایی هنگ کنگ عقب نیستیم و طبق اهداف پیش بینی شده پیش رفتیم.

وی با اشاره به یکسری تغییرات انجام شده در اعضای هیات رییسه فدراسیون گفت: با تغییراتی که در اعضای هیات رییسه فدراسیون انجام دادیم سعی کردیم کسانی را در راس هیات رییسه قرار دهیم که از نظر مالی فدراسیون را حمایت کنند تا دغدغه ای برای اعزام کاروان ناشنوایان به هنگ کنگ نداشته باشیم.

رییس فدراسیون ناشنوایان در پاسخ به این پرسش که قرار بود وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک حمایت ویژه ای از این فدراسیون برای اعزام کاروان به بازیهای آسیایی داشته باشند آیا این حمایت ها محقق شد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: هنوز محقق نشده است اما امیدوارم طبق قولی که وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک برای حمایت ویژه از کاروان ناشنوایان داده بودند بزودی بودجه واریز شود تا مشکلی برای اعزام نداشته باشیم.

تیشه گران با اشاره به اعزام ۱۳۴ نفر در ۸ رشته ورزشی به بازیهای آسیایی ناشنوایان تصریح کرد: کاروان ورزشی ناشنوایان در قالب ۱۳۴ نفر که ۷۹ نفر آن را ورزشکاران تشکیل می دهند در ۸ رشته ورزشی فوتسال، فوتبال، دوومیدانی، تکواندو، جودو، تنیس روی میز، شنا و والیبال ساحلی آبان ماه در بازیهای آسیایی هنگ کنگ حضور پیدا خواهد کرد.

وی گفت: برای اعزام کاروان به بازیهای آسیایی به ۷ میلیارد بودجه نیاز داریم که امیدوارم وزارت ورزش و جوانان دو میلیارد و پانصد میلیون تومان از بودجه مصوب شده برای فدراسیون را زودتر پرداخت کند تا مابقی بودجه را نیز با کمک حامیان مالی و اعضای هیات رییسه برای اعزام کاروان فراهم کنیم.

رییس فدراسیون ناشنوایان با اشاره به اعزام کیفی کاروان و کاهش تعداد رشته ها و ورزشکاران اعزامی به این دوره از بازیهای آسیایی خاطرنشان کرد: در دوره گذشته که بازیها در چین تایپه برگزار شد کاروان با ۱۶۵ نفر در ۱۱ رشته ورزشی شرکت کرده بود اما این دوره برای کیفی سازی کاروان و افزایش تعداد مدالهای خود نفرات اعزامی را به ۱۳۴ نفر در ۸ رشته ورزشی کاهش دادیم که البته امیدوار هستیم جایگاه پنجمی خود را تکرار و در صورت امکان آن را ارتقاء ببخشیم.

وی در پایان ضمن تشکر از حمایت های وزارت ورزش و جوانان از کاروان ناشنوایان افزود: وزارت ورزش و جوانان تا امروز از نظر اعتباری حمایت خوبی را از کاروان ناشنوایان داشته است که امیدوارم با نگاه حمایتی که وزارت نسبت به ناشنوایان دارد مابقی بودجه خود را نیز دریافت کنیم تا در تامین مابقی هزینه های کاروان برای اعزام به هنگ کنگ با مشکل خاصی مواجه نشویم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha