قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۸۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازگشت 26واحد تولیدی شهرستان نمین به چرخه تولید

استاندار اردبیل گفت: 26 واحد تولیدی در حوزه شهرستان نمین که قبلا راکد بوده با حل مشکلات به چرخه فعالیت بازگشته اند.

بازگشت 26واحد تولیدی شهرستان نمین به چرخه تولید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در جریان بازدید از چند طرح صنعتی و تولیدی معتبر در محدوده شهرستان نمین اظهار کرد: تاکنون ۲۶ واحد تولیدی در حوزه شهرستان نمین که قبلا راکد بوده با حل مشکلات به چرخه فعالیت بازگشته اند.

وی با بیان اینکه در بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی از نزدیک در جریان مشکلات قرار می گیریم، افزود: با احصاء مشکلات و بررسی تمام جوانب، واحدهایی که ظرفیت راه اندازی مجدد دارند تعیین تکلیف شده به چرخه تولید باز می گردند.

استاندار اردبیل گفت: بیشتر واحدهای تولیدی مشکل سرمایه در گردش دارند که با هماهنگی بانک ها تسهیلات بانکی در اختیار این واحدها قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه عمده مشکلات برخی از طرح های جدید تولیدی نیز سرمایه در گردش است اظهار داشت: به جهت تحریم های ظالمانه سرمایه گذاران دارایی خود را برای راه اندازی و احداث هزینه کرده اند و جهت تامین و تهیه مواد اولیه نیاز به سرمایه در گردش دارند که با حمایت دولت به طور قطع این مشکل نیز مرتفع می شود.

بهنام جو افزود: بازدید از این طرح ها ضمن حل مشکلات موجود در واحدها، افزایش انگیزه در سرمایه گذاری و تقویت روحی و روانی را به دنبال خواهد داشت.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه ایجاد زیرساخت برای واحدهای تولیدی از وظایف دولت است گفت: مدیران دستگاه های اجرایی در حل مشکلات زیرساختی، همکاری نمایندگان مجلس و دستگاه قضایی استان با همدلی و اتحاد چشم انداز روشنی را برای بخش صنعت و تولید استان ترسیم کرده اند.

گفتنی است استاندار اردبیل از کارخانجات و واحدهای تولیدی سرم سازی، روغن نباتی، کریستال، شیرآلات، تولید Upvc، رویال هفت آسمان، سیلوی گندم و چند طرح دیگر بازدید کرد و در جریان مشکلات و موانع این طرح ها قرار گرفت.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha