قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۸۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشته و مجروح شدن 10 نفر بر اثر تصادف در ساوه

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه از کشته و مجروح شدن 10 نفر بر اثر وقوع دو فقره تصادف رانندگی در محورهای این شهرستان در روز گذشته خبر داد.

کشته و مجروح شدن 10 نفر بر اثر تصادف در ساوه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  احمد علی امینی در اراک اظهار کرد: وقوع دو فقره تصادف در روز گذشته در محورهای این شهرستان منجر به کشته و مجروح شدن 10 نفر شد.

وی تصریح کرد: صبح جمعه پنجم مهرماه خبری مبنی بر تصادف دو دستگاه خودرو سواری پرشیا و پژو ۴۰۵ در کمربندی همدان روبروی درمانگاه تامین اجتماعی به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس ۱۱۵ ساوه اطلاع رسانی شد که بلافاصله دو کد عملیاتی از پایگاه های شهری یک و شهری دو به محل اعزام و ۵ مصدوم این حادثه را به بیمارستان شهید مدرس منتقل کردند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: همچنین در شب گذشته نیز خبری مبنی بر برخورد یک دستگاه سواری پژو با سمند در محور قدیم ساوه به تهران جاده اخترآباد به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شهرستان زرندیه اطلاع رسانی شد.

وی گفت: پس از اطلاع از این حادثه سریعا سه کد عملیاتی از پایگاه های اورژانس شهرهای پرندک، آسیابک و زاویه به محل اعزام و پس از تریاژ مصدومین و اقدامات لازم درمانی پیش بیمارستانی متاسفانه یک نفر از مجروحین به علت شدت جراحات وارده قبل از رسیدن آمبولانس جان خودش را از دست داده بود و ۴ مصدوم دیگر به بیمارستان شهید مدرس ساوه انتقال داده شدندد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha