قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۸۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دعای عراقچی برای تخت روانچی

معاون سیاسی وزیر امور خارجه با انتقاد از رویکرد دولت آمریکا مبنی بر عدم صدور مجوز به محمدجواد ظریف برای ملاقات با مجید تخت روانچی در بیمارستانی در نیویورک، برای سلامتی تخت روانچی دعای خیر کرد.

دعای عراقچی برای تخت روانچی

سیدعباس عراقچی در  مطلبی در صفحه اینستاگرام خود، با اشاره به بیماری مجید تخت روانچی - نماینده ایران در سازمان ملل متحد - و بستری شدن او در بیمارستانی در نیویورک نوشت: «ان شاءالله مجید به زودی حالش خوب میشه و برمی گرده سر مسئولیتش، ولی روسیاهی برای دولتی که مسائل انسانی را گروگان اهداف سیاسی قرار میده خواهد موند. قلب و روح و فکر ما پیش مجیده و دعای خیر همه ما همراهش. ان شاءالله به زودی از بیمارستان میاد بیرون، همون طور پرانرژی و همون طور متعهد و پرانگیزه و همون طور دوست داشتنی.»

بر اساس این گزارش، نشریه فارین پالیسی نوشته بود که مقامات آمریکایی به محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، اجازه دیدار مجید تخت روانچی، نماینده دائم ایران در سازمان ملل را - که هم اکنون در بیمارستانی در نیویورک بستری است - نداده اند.

فارین پالیسی نوشته است که مقامات ایرانی و آمریکایی این مسأله را برای این نشریه تأیید کرده اند.

یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به ممنوعیت ظریف برای دیدار روانچی مدعی شد که اگر ایران یکی از زندانیان آمریکایی را آزاد کند، به ظریف اجازه دیدار با تخت روانچی داده خواهد شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha