قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شرکت معاون هنری وزیر ارشاد در ۲ رویداد ادبی و تجسمی؛

رونمایی از طنزآوران و افتتاح شمس و قمر

فرهنگ کتاب و ادبیاتتهران معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر پنجشنبه علاوه بر حضور در آئین رونمایی آلبوم «سروها ایستاده می میرند» در افتتاحیه نمایشگاه شمس و قمر و رونمایی از…

رونمایی از طنزآوران و افتتاح شمس و قمر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، برای اهالی فرهنگ و هنر، پنجشنبه شب ها، پر است از برنامه های مختلف از قبیل افتتاح نمایشگاه های تجسمی و برگزاری آئین رونمایی از آثار تجسمی و تالیفات ادبی. این برنامه ها در اولین پنجشنبه شب پاییز در کنار آئین رونمایی از اثر موسیقیایی سروها ایستاده می میرند، شبی نسبتا پربرنامه را برای سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر ارشاد رقم زد.

یکی از این برنامه ها، آئین رونمایی از مجموعه «طنزآوران جهان نمایش» و «دوستان، ما بد زندگی می کنیم» با ترجمه داریوش مودبیان و دیگری افتتاح نمایشگاه آثار یوسف کله چاهی در عصر پنجشنبه چهارم مهرماه بود.

در آئین رونمایی از مجموعه طنز آوران، علاوه بر معاون هنری وزارت ارشاد، علی نصیریان، محمود دولت آبادی، میر جلال الدین کزازی، علی دهباشی و جمعی از هنرمندان و نویسندگان حضور داشتند. 

تاکنون هفت جلد از مجموعه طنزآوران جهان نمایش با پژوهش و ترجمه داریوش مودبیان منتشر شده است که در این آئین از آنها رونمایی شد.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین عصر پنجشنبه چهارم مهرماه از نمایشگاه «شمس و قمر» در خانه فرهنگ و هنر گویا دیدن کرد. در این نمایشگاه آثار یوسف کله جاهی که بر اساس عاشقانه های مولانا خلق شده اند به مناسبت روز بزرگداشت مولانا به روی دیوار رفته اند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha