قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

میدان حسن آباد دوباره دچار آتش سوزی شد / یک مغازه ۱۵ متری با دو و نیم و یک انبار ۵۰ متری طبقه سوخت / آتش نشان: در ۲۳ ثانیه به محل رسیدیم / حادثه مصدومی نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در میدان حسن آباد خبر داد. وی با بیان اینکه آتش نشانان در ۲۳ ثانیه به محل رسیدند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک باب مغازه به وسعت حدود ۱۵ متر که دارای دو و نیم طبقه نیز بود، دچار حریق شد. در قسمت بالایی این مغازه نیز انباری به مساحت حدود ۵۰ مترمربع قرار داشت که مملو از کالا بود.

میدان حسن آباد دوباره دچار آتش سوزی شد / یک مغازه ۱۵ متری با دو و نیم و یک انبار ۵۰ متری طبقه سوخت / آتش نشان: در ۲۳ ثانیه به محل رسیدیم / حادثه مصدومی نداشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در میدان حسن آباد خبر داد.

سید جلال ملکی افزود: حوالی ساعت ساعت ۵:۴۰ صبح امروز وقوع حادثه حریق در یکی از مغازه های میدان حسن آباد از سوی نگهبان ایستگاه شماره یک آتش نشانی اطلاع داده شد که درپی آن عوامل این ایستگاه به محل این حریق واقع در ضلع شمال شرقی میدان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در ۲۳ ثانیه به محل رسیدند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک باب مغازه به وسعت حدود ۱۵ متر که دارای دو و نیم طبقه نیز بود، دچار حریق شد. در قسمت بالایی این مغازه نیز انباری به مساحت حدود ۵۰ مترمربع قرار داشت که مملو از کالا بود.

ملکی با اشاره به اینکه طبقه همکف این ساختمان کاملا شعله ور شده و شعله های آتش در حال گسترش و سرایت به بخش هایی از نیم طبقه بالایی بود،اظهارکرد: دود زیادی هم از مغازه متصاعد میشد که نیروها در مغازه را باز کردند، مشغول عملیات شدند و به سرعت آتش را خاموش کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان از سرایت حریق به بخش های بالایی و مغازه های اطراف جلوگیری کردند،گفت: حوالی ساعت ۸:۳۰ آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و لکه گیری به ماموریت خود خاتمه دادند.

به گفته ملکی خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته و علت آن نیز از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha