قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صندوق کارآفرینی امید ۴۳۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در کردستان پرداخت کرد

استان ها کردستان سنندج مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان گفت: ۴۳۶ میلیارد ریال از سهم ۴۸۵ میلیارد ریالی از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی که شامل ۹۰ درصد از اعتبار در نظر گرفته…

صندوق کارآفرینی امید ۴۳۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در کردستان پرداخت کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  جعفر شرف خانی روز جمعه  با اشاره به اینکه پرداخت ۴۶۴ میلیارد ریال اعتبار در این صندوق در قالب تسهیلات اشتغال مصوب شده است، اضافه کرد: در صورت پرداخت کل این تسهیلات، برای یک هزار و ۶۶۸ نفر شغل جدید ایجاد می شود.

وی اضافه کرد: تاکنون ۴۳۶ میلیارد ریال از تسهیلات مصوب این صندوق به یک هزار و ۲۱۵ طرح پرداخت شده که در نتیجه آن اشتغالزایی مستقیم برای یک هزار و ۶۳۷ نفر فراهم شده است.

شرف خانی در خصوص طرح های عقد قرارداد شده بین صندوق و متقاضیان نیز افزود: یک هزار و ۲۱۸ طرح منعقد شده که برای این میزان طرح، ۴۳۹ میلیارد ریال تسهیلات تامین و منظور شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان یادآور شد: از سوی کارگروه اشتغال استان یک هزار و ۳۶۲ طرح با اشتغالزایی ۲ هزار و پنج نفر به صندوق ارسال شده که برای این میزان طرح ۵۵۹ میلیارد ریال تسهیلات مورد نیاز است.

وی با بیان اینکه سهم این صندوق از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی نسبت به اعتبار استان ۲۰ درصد است، تاکید کرد: این صندوق ۱۹ درصد تسهیلات از سهم کل استان را تاکنون به متقاضیان پرداخت کرده است.

 با هدف اجرای طرح های توسعه اشتغال پایدار روستایی ۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط در استان کردستان پرداخت شده که با آن زمینه اشتغالزایی تعدادی زیادی از افراد جویای کار فراهم شده است.

با هدف اجرای طرح های توسعه اشتغال پایدار روستایی ۲ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به سه هزار و ۲۴۷متقاضی واجد شرایط در استان کردستان پرداخت شده که با آن زمینه اشتغالزایی پنج هزار و ۹۲۹ نفر از افراد جویای کار فراهم شده است.

۷۳۴۹/۹۱۰۲

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha