قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش 10 هزار نفری تعداد دانش آموزان در استان قم

معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی آموزش وپرورش استان قم گفت: با وجود افزایش 10 هزار تعداد دانش آموزان استان، تراکم دانش آموزی در کلاس های مدارس قم را حفظ کردیم تا در حق دانش آموزان اجحاف نشود.

افزایش 10 هزار نفری تعداد دانش آموزان در استان قم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی محمدی امروز در قم با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اظهار کرد: در راستای اجرایی کردن این سند، اقدامات لازم در استان قم صورت گرفت و جلسات 6 ساعته آموزشی را برای مدیران واحدهای آموزشی برگزار کردیم.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه سالیانه آموزش و پرورش قم براساس 6 ساحت تعلیم و تربیت برنامه تحول بنیادین، برنامه ای به آموزش و پرورش مناطق ابلاغ کردیم، نواحی و مناطق آموزش و پرورش قم نیز برنامه ای را با توجه سند تحول بنیادین تدوین و به مدارس ابلاغ کردند تا این برنامه در مدارس اجرا شود.

معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی آموزش وپرورش استان قم افزود: استان قم جزو استانی هایی است که برنامه سالیانه براساس سند تحول بنیادین تدوین کرده است.

محمدی با اشاره به برگزاری دوره های آموزش خدمت در استان قم اظهار کرد: دوره 178 ساعته برای مدیران واحدهای آموزشی استان را در فصل تابستان برگزار کردیم، همچنین دوره آموزشی 120 ساعته برای نیروهای سرباز معلم استان برگزار شده است.

وی ادامه داد: برای نیروهای جدید آموزش و پرورش در استان قم، به محض ورود، دوره ها و کارگاه هایی را برگزار کردیم تا این نیروها با اطلاعات به سر کلاس بروند، هیچ کلاسی بدون معلم در سال جاری در استان قم نداشتیم.

معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی آموزش وپرورش استان قم افزود: 700 نفر ورودی جدید به این اداره کل در سال جاری داشتیم، اما به همین میزان نیرو از آمورش و پرورش خارج شد، با استفاده از نیروهای حق التدریس ابتدایی، برون سپاری هنرستان ها و 30 ساعته شدن موظف تدریسی برخی از معلمان مانع از این شدیم که کلاسی در استان قم بدون معلم باشد.

محمدی با اشاره به تراکم دانش آموزی در کلاس های مدارس استان قم اظهار کرد: با وجود افزایش 10 هزار تعداد دانش آموزان استان، تراکم دانش آموزی در کلاس های مدارس قم را حفظ کردیم تا در حق دانش آموزان اجحاف نشود.

وی خاطرنشان کرد: در راستای نقل و انتقال نیروهای آموزش و پرورش استان قم در داخل و خارج استان، تلاش کردیم که رضایتمندی نیروها را به دست بیاوریم و این اتفاق رخ داد.

انتهای پیام/78004*40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha