قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نامزد خاشقچی: پیگیری رسانه ها عامل اعتراف بن سلمان به قتل بود

به دنبال اعتراف ولیعهد عربستان درباره نقش خویش در قتل جمال خاشقچی، نامزد خبرنگار کشته شده سعودی روز پنج شنبه با تقدیر از زحمات اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران همکار وی تمام تلاش خود را انجام دادند تا هیچ کس نتواند این موضوع را لاپوشانی کند.

نامزد خاشقچی: پیگیری رسانه ها عامل اعتراف بن سلمان به قتل بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به دنبال اعتراف ولیعهد عربستان درباره نقش خویش در قتل جمال خاشقچی، نامزد خبرنگار کشته شده سعودی روز پنج شنبه با تقدیر از زحمات اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران همکار وی تمام تلاش خود را انجام دادند تا هیچ کس نتواند این موضوع را لاپوشانی کند.

خدیجه چنگیز نامزد جمال خاشقچی روزنامه نگار اهل عربستان سعودی در مصاحبه با شبکه ان بی سی با تشکر از اصحاب رسانه برای پیگیری قتل همسرش گفت: عربستان سعودی به لطف پوشش رسانه های بین المللی تحت فشار گسترده قرار گرفت.

وی در ادامه با لحنی تاسف انگیز گفت: اما همه این تلاش ها رهبران جهان را ترغیب به تحریم عربستان نکرد، این بسیار ناراحت کننده است.

چنگیز تاکید کرد: اگرچه اتحادیه اروپا و ایالات متحده در مقابل این قتل موضع گیری قاطعی نداشتند اما عربستان در این موضوع درس مهمی آموخت و آن این است که آنها نیز باید پاسخگو باشند.

اظهارات وی در حالی مطرح شد که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به تازگی سکوت خود را شکست و برای اولین بار درباره نقش خویش در قتل خاشقچی صحبت کرد.

ولیعهد عربستان سعودی روز پنج شنبه به شبکه پی بی اس گفت که مسؤولیت کشته شدن جمال خاشقجی را می پذیرد زیرا این قتل زیر نظر او روی داده است.

ولیعهد عربستان سعودی به مجری شبکه پی بی اس گفت: این قتل (جمال جاشقجی) تحت نظارت من صورت پذیرفت. من تمامی مسؤولیت را می پذیرم زیر تحت نظارت من انجام گرفته است.

این اعتراف محمد بن سلمان در حالی صورت گرفته که عربستان سعودی ابتدا از اساس قتل جمال خاشقجی را انکار کرده و مدعی شده بود، این روزنامه نگار به سلامت از کنسولگری خارج شده است. در ادامه با فشارهای بین المللی این کشور اعلام کرد که این قتل از سوی نیروهای سرکش سعودی صورت گرفته است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha