قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

380 قلم کالای وارداتی مورد نیاز واحدهای تولیدی زنجان است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 380 قلم کالا شامل اجزاء، قطعات و مواد اولیه مورد نیاز 72 واحد تولیدی استان احصا شده است.

380 قلم کالای وارداتی مورد نیاز واحدهای تولیدی زنجان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ناصر فغفوری امروز در زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که در استان پیگیر راه اندازی آن هستیم؛ نمایشگاه تولیدات داخلی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: استان زنجان به عنوان پنجمین استان در کشور است که این نمایشگاه را برگزار می کند.

وی با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی این نمایشگاه به صورت دوره ای و در بازه های زمانی مختلف برگزار خواهد شد، اضافه کرد: به همین منظور وضعیت استان به لحاظ نیازمندی های وارداتی صنعتی را بررسی خواهیم کرد.

فغفوری با اشاره به اینکه واردات استان طی سال گذشته 271 میلیون دلار به ارزش 341 تن بوده است، گفت: متوسط قیمت هر کالای وارداتی استان نسبت به میزان کشوری پایین تر است که این امر نشان از ارزش افزوده پایین کالاهای وارداتی استان دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه طبق بررسی صورت گرفته بخش عمده ای از واردات استان مربوط به ماشین آلات خطوط تولید و مواد اولیه است، گفت: تعداد کالاهای مورد نیاز واحدهای تولیدی استان 380 قلم کالا شامل قطعات و مواد اولیه است که از 72 واحد تولیدی احصا شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر نیازهای واحدهای تولیدی استان از خارج از کشور تأمین می شود، اضافه کرد: به دنبال شناسایی واحدهای تولید داخل در کشور و عقد قرارداد با آنها هستیم.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha