قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کره شمالی: چشم انداز دیدار با مقامات آمریکایی با تردید مواجه است

کره شمالی اعلام کرد که عدم حصول پیشرفت چشم انداز دیدار با مقامات آمریکایی را با تردید مواجه کرده است.

کره شمالی: چشم انداز دیدار با مقامات آمریکایی با تردید مواجه است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کره شمالی بامداد جمعه اعلام کرد که عدم پیشرفت باعث ایجاد تردید درباره چشم انداز نشست آتی با مقامات آمریکایی شده است.

به گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی، پیونگ یانگ تاکید کرد ناکامی آمریکا در اجرای توافقنامه ها باعث شده تا حصول پیشرفت سریع با تردید مواجه شود.

روز دوشنبه هفته جاری، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در بدو ورود به مقر سازمان ملل متحد در نیویورک، تصریح کرد که به زودی با «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی دیدار می کند.

رئیس جمهور آمریکا در حالی از برگزاری چنین نشستی خبر داده است که از سال ۲۰۱۸ تاکنون سه دور مذاکرات با رهبر کره شمالی برای خلع سلاح اتمی پیونگ یانگ برگزار کردند که جدیدترین آن در منطقه غیرنظامی دو کره بود و در آنجا توافق شد که مذاکرات متوقف شده درباره برنامه اتمی کره شمالی از سر گرفته شود.  

آمریکا از آن زمان تاکنون، اعمال فشار به کره شمالی را افزایش داده و علیرغم هشدارهای پیونگ یانگ، رزمایشی را با سئول در شبه جزیره کره انجام دادند که به همین دلیل، کره شمالی نیز آزمایشات موشکی خود را ادامه داد و چندین بار از آن زمان تاکنون موشک های بالستیک خود را آزمایش کرد و هیچ مذاکراتی از 9 تیر تاکنون بین دو کشور انجام نگرفته است.

انتهای پیام/.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha