قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهابادی: بازیکنان فجر یک ریال دریافتی نداشتند

داود مهابادی می گوید هدف تیمش در نیم فصل اول تثبیت جایگاه فجرسپاسی در جدول رقابت های لیگ دسته یک است.

مهابادی:  بازیکنان فجر یک ریال دریافتی نداشتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، داود مهابادی، سرمربی فجر سپاسی ، درباره عملکرد تیمش در شش هفته اخیر رقابت های لیگ دسته یک گفت: به نسبت عملکرد خوبی داشتیم و بعد از مدت ها توانستیم فوتبال قوی و خوبی ارائه دهیم. فوتبال قابل پیش بینی نیست اما تا امروز توانستیم طبق انتظار عمل کنیم. همه تیم ها برای برد می روند اما تیم ما در چند هفته اخیر به لطف خدا توانسته عملکرد خوبی داشته باشد.

او درباره تساوی تیمش مقابل آرمان گهر سیرجان در هفته ششم گفت: تیم آرمان گهر، تدافعی بازی کرد و شرایط را برای ما سخت کرده بود و بازیکنان ما علی رغم تلاش زیادی که کردند نتواستند پیروز میدان باشند.

مهابادی درباره تقابل تیمش مقابل فولاد خوزستان در رقابت های جام حذفی گفت: بازی خیلی خوبی برای ما خواهد بود و ما در این بازی می خواهیم بهترین نتیجه ممکن را بگیریم. بازی برابر فولاد برای ما بسیار مهم است و امیدوارم با دست پر از این بازی خارج شویم.

سرمربی فجر سپاسی درباره عملکرد داوری در شش هفته اخیر لیگ دسته یک گفت: در مجموع داوری عملکرد بدی نداشته است به غیر داور بازی تیم ما برابر آرمان گهر سیرجان که در نیمه اول داور مسابقه، بازی از دستش در رفته بود و تصمیمات خوبی نگرفت. در کل داوری برای بازی هایی که تا الان داشتیم بد نبوده است. داوران قشر زحمت کشی هستند امیدوارم در آینده بتوانند عملکرد بهتری از خودشان ارائه دهند.

او درباره برنامه تیمش برای صعود به لیگ برتر گفت: حدود ۱۰ تیم برای صعود به لیگ برتر برنامه ریزی کردند. ما به لحاظ بودجه شرایط مناسبی نداریم و بازیکنان ما یک ریال هم دریافتی نداشتند اما بازیکنان هم قسم شدند به خاطر هواداران و مردم شیراز نهایت تلاش خود را انجام دهند. نیم فصل اول، نیم فصل اندوخته هاست و تیمی که امتیاز بیشتری جمع کند می تواند در نیم فصل دوم موفق تر باشند چون در نیم فصل دوم امتیازگیری سخت تر می شود. هدف اول ما در نیم فصل تثبیت جایگاه مان در جدول است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha