قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ظرفیت های استان سمنان مغفول مانده است

نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس گفت: بسیاری از ظرفیت های استان سمنان به واسطه نزدیکی به پایتخت مغفول مانده است.

ظرفیت های استان سمنان مغفول مانده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد همتی در سرخه، درباره وضع بهداشت و درمان استان سمنان اظهار کرد: شرایط در حوزه بهداشت و درمان در استان تا حدودی مطلوب است و کمبودهایی هم در حوزه های مختلف وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه وضع بهداشت و درمان استان سمنان به نسبت سایر استان ها خوب است، تصریح کرد: استان سمنان از ظرفیت های خوبی برخوردار بوده؛ اما به خاطر نزدیکی به تهران، خیلی از ظرفیت های استان مغفول مانده است.

نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس اضافه کرد: هنوز مردم استان سمنان از امکانات درمانی باید و شایدی با توجه به ظرفیت های این استان برخوردار و راضی نیستند.

همتی با بیان اینکه زیرساخت های بیمارستانی و درمانگاهی خوبی در استان سمنان ایجاد شده است که باید تقویت شود، اظهار کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی مصوبات خوبی تا امروز داشته است و بررسی وضع سلامت در استان یکی از این محورهاست.

وی تصریح کرد: بررسی هایی شده و نشان داده که استان سمنان مشکلاتی در این زمینه دارد و جلسه ای با وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی برگزار شد که قول رفع مشکلات را داده است.

انتهای پیام/۶۷۰۳۴/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha