قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایران مدعی ترین تیم تور سی و چهارم/ روسیه رقیب ایران

تور سی و چهار در حالی برگزار می شود که تیم های ایران و روسیه برای قهرمانی با هم به رقابت می پردازند.

ایران مدعی ترین تیم  تور سی  و چهارم/ روسیه رقیب ایران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تبریز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، سی وچهارمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران- آذربایجان در 3 استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل از 10 تا 14 مهر ماه از شهر تبریز استارت می خورد.

تور سی وچهار با حضور 15 تیم از 11 کشور برگزار می شود که تیم های ایران، روسیه، بلژیک، هلند، قزاقستان و افغانستان که از تیم های مقام آور دوره قبل بودند امسال نیز با یکدیگر به رقابت می پردازند. حال نگاهی به سابقه این تیم ها در سال گذشته می اندازیم:

 ایران: تیم دوچرخه سواری ایران توانست در تور سی وسوم 2 مقام اول توسط محمد گنج خوانلو و یک مقام اول توسط سعید صفرزاده، یک مقام دوم توسط محمد رجبلو، یک مقام سوم توسط جعفر علیزاده چاخرلو، یک مقام چهارم توسط امیر کلاه دوز و یک مقام چهارم توسط مهدی علمایی کسب کند. همچنین نمایندگان ایران توانست یک پیراهن طلایی، 3 پیراهن سبز و 3 پیراهن سفید توسط محمد گنج خانلو و همچنین3 پیراهن کوهستان توسط سعید صفرزاده کسب کند.

روسیه: تیم دوچرخه سواری روسیه نیز توانست یک مقام اول و 2 مقام سوم توسط دیمیتری سوکولوف، یک مقام اول توسط الکساندر ودوین، یک مقام دوم و 2 مقام چهارم توسط ساراک نویکو کسب کند.

دیمیتری سوکولوف، دوچرخه سوار روسی همچنین توانست 4 پیراهن طلایی و 2 پیراهن امتیازی را برای کشور خود کسب کند.

 هلند: تیم دوچرخه سواری هلند توانست یک مقام اول توسط سجورس دکر، یک مقام دوم توسط مارکو دوست و یک مقام چهارم توسط فولکرات استرا کسب کردند.

 بلژیک: 3 مقام دوم توسط کوین دجونگ، مرون آبراهم، سالیم کیپکمبو و 3 مقام سوم توسط میچل استوکمن، مرمون آّبراهم و آدن وان لنگن از افتخارات تیم بلژیک بود که همچنین آبرام استوکمان و وناست لاسیز تواستند هر کدام یک پیراهن سفید برای کشور خود را کسب کنند.

قزاقستان: آرمان کامیشو تنها رکابزن رتبه آور قزاقستانی ها بود که توانست یک مقام چهارم برای کشور خود کسب کند.

 افغانستان: یلبر صفا، رکابزن افغانی توانست فقط یک پیراهن سفید برای کشور خود کسب کند.

شایان ذکر است، تیم ایران با کسب 10 پیراهن و 7 مقام از یک تا چهار در دوره قبل، یکی از تیم های مدعی در تور دوچرخه سواری به شمار می رود که تیم روسیه نیز با 6 پیراهن و 7 مقام از یک دوره قبل، امسال از رقیب های ایران در تور سی وچهامر به شمار می رود.

انتهای پیام/60017

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha