قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون پامپئو:پیش از مذاکره با ایران تحریم ها را لغو نمی کنیم

معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور خاور دور بامداد جمعه گفت که واشنگتن پیش از مذاکره با تهران تحریم ها را لغو نخواهد کرد.

معاون پامپئو:پیش از مذاکره با ایران تحریم ها را لغو نمی کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «دیوید شنکر» معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاور دور بامداد جمعه گفت که واشنگتن پیش از مذاکرات با ایران تحریم های اعمال شده علیه این کشور را لغو نخواهد کرد.

وی که با شبکه خبری الحدث مصاحبه می کرد، افزود: ما آماده مذاکره با همه هستیم اما پیش شرطی را برای مذاکرات قبول نمی کنیم.

شنکر در ادامه این مصاحبه مدعی شد که جنبش انصارالله یمن یکی از بازوهای ایران در منطقه بوده و ایران فناوری های نوین را در اختیار این جنبش قرار داده است.

معاون وزیر خارجه آمریکا به حملات دو هفته پیش به تاسیسات نفتی آرامکوی سعودی اشاره کرد و گفت که یک گروه متشکل از کارشناسان آمریکایی، اروپایی و بین المللی در حال تحقیق درباره حملات به تاسیسات نفتی آرامکو هستند.

وی درباره تشکیل ائتلاف دریایی در خلیج فارس نیز گفت که در حال انجام مذاکراتی با همپیمانان خود برای مشارکت در نیروی دریایی بین المللی در منطقه خلیج فارس هستیم.

 در حالیکه مقامات ایرانی بارها تأکید کردند که با وجود تحریم ها و فشارها به هیچ عنوان با آمریکا وارد مذاکره نخواهند شد، «هایکو ماس» وزیر امور خارجه آلمان بار دیگر خواستار مذاکره بدون پیش شرط ایران با آمریکا شد.

وزیر خارجه آلمان در سخنرانی عصر روز چهارشنبه خود در مجمع عمومی سازمان ملل ضمن تأکید بر مذاکره مستقیم ایران و آمریکا گفت: «تنها مسیر آشتی و مصالحه، گفت وگوی میان ایران و آمریکا است». (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha