قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کلنگ زنی و افتتاح 40 طرح محرومیت زدایی سپاه در شرق کرمان

در روزهای چهارم و پنجم هفته دفاع مقدس بیش از 40 طرح محرومیت زدایی سپاه در شرق استان کرمان کلنگ زنی، افتتاح و بازدید شد.

کلنگ زنی و افتتاح 40 طرح محرومیت زدایی سپاه در شرق کرمان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الله پاداش مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه افتتاح این پروژه های محرومیت زدایی اظهار داشت: از جمله طرح هایی که امروز در مناطق محروم شهرهای نرماشیر، ریگان و فهرج افتتاح شد شامل چندین مسکن محرومین، مسکن مددجویی با همکاری کمیته امداد، تکمیل و تعمیر مسکن محرومین، افتتاح چندین مدرسه و پایگاه مقاومت و مسجد وهمچنین کلنگ زنی یک باب مسجد و کلنگ زنی 40 باب مسکن محرومان کپرنشین با حضور مسئولان در شهرهای نرماشیر، ریگان و فهرج بود.

وی در ادامه با تقدیر از تلاشگران جهادی گروه جهادی سیدالشهداء اصفهان افزود: طی این سفر دو روزه به شرق استان همچنین از طرح های اشتغالزایی سپاه و بسیج ازجمله کارگاه خیاطی در ریگان بازدید به عمل آمد و یادواره شهدای محله چند روستاهای نرماشیربا سخنرانی معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله برگزار شد.

مسلمی معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان در آئین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی شرق کرمان بیان داشت: لبخند محرومان بزرگترین دستاورد جهادگران نسل امروز بود.

بهره برداری ۲ باب منزل مسکونی در فهرج

ایوب سنجری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان فهرج گفت: یک باب مسجد در روستای برج معاذ از توابع بخش مرکزی فهرج با زیربنای ۴۰۰ متر مربع احداث شده است، این مسجد با مشارکت خیران احداث شده که برای تکمیل آن ۳۰ میلیون تومان از اعتبارات قرارگاه محرومیت زدایی بسیج هزینه شده است.

وی افزود: همچنین یک مسجد در گل آباد بخش نگین کویر فهرج با زیربنای ۱۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان احداث شده که ۲۰ درصد اعتبار آن از سوی قرارگاه محرومیت زدایی بسیج تامین شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان فهرج گفت: دو باب منزل مسکونی در بخش مرکزی فهرج تحویل مددجویان کمیته امداد شد که برای ساخت این دو منزل مسکونی، ۱۳۳ میلیون تومان اعتبار هزینه شد که ۷۰ درصد این اعتبار از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۳۰ درصد آن از محل اعتبارات محرومیت زدایی بسیج هزینه شده است.

انتهای پیام/3388/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha