قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۷۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

درخشان: کالدرون باید در چیدمانش تجدیدنظر کند/ عذر جونیور را بخواهند

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که کالدرون باید در ترکیب تیمش تغییراتی ایجاد کند تا کیفیت سرخ پوشان بهبود یابد.

درخشان: کالدرون باید در چیدمانش تجدیدنظر کند/ عذر جونیور را بخواهند

پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر با نتیجه ۲ بر صفر مقابل سپاهان شکست خورد. حمید درخشان، پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد سرخ پوشان مقابل سپاهان اظهار کرد: بنظرم در کل بازی بدی نبود و به سپاهان بابت بازی خوبشان تبریک می گویم. بازی پرسپولیس در نیمه اول چنگی به دل نمی زد ولی در نیمه دوم در حال شکل گیری بود اما به یک باره گلی خورد که هیچ دروازه بانی نمی توانست آن شوت استثنایی را بگیرد. بعد از خوردن گل شیرازه پرسپولیس از هم پاشید. پس از این گل باید پوشش بیشتری در خط دفاعی انجام می شد تا پرسپولیس گل نخورد اما این کار صورت نگرفت و گل دوم زده شد. در مجموع روز خوبی برای پرسپولیس نبود.

او درباره نمایش ضعیف جونیور براندائو در خط حمله پرسپولیس بیان کرد: وقتی بازی اولش را دیدم گفتم که بازیکن باکیفیتی نیست اما در بازی استقلال مطمئن شدم که اصلا کیفیت ندارد. من بعد از بازی استقلال گفتم که باید هرچه زودتر عذر این بازیکن را بخواهد. قطعا اگر امیری یا کس دیگری در پست جونیور بازی کند، عملکرد ۱۰۰ برابر بهتر از این بازیکن برزیلی می تواند داشته باشد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره راهکار پرسپولیس برای رسیدن به آینده ای بهتر گفت: کالدرون باید تغییراتی در نوع چیدمان داشته باشد. چیدمان کنونی پرسپولیس اشکالاتی دارد که باید رفع شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha