قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۶۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صالحی: هنرمندان متعهد حمایت گران پیام دفاع مقدس هستند

فرهنگ فرهنگ و ارشاد اسلامیتهران وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنرمندان متعهد، عکاسان، نقاشان و نویسندگان در زمان حاضر نقش مهمی در حمایت از پیام دفاع مقدس دارند.

صالحی: هنرمندان متعهد حمایت گران پیام دفاع مقدس هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش پنجشنبه شب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی در حاشیه بازدید امروز خود از کارگاه نقاشی دفاع مقدس با بیان این مطلب، افزود: دفاع مقدس یک معدن ذخیره ای است که هر چه از لایه های آن عبور کنیم به دیگر لایه های آن دست می یابیم و رسیدن به عمق لایه های پنهان آن زمان می برد.
او ادامه داد: هنرمندان چه در زمان دفاع مقدس و چه بعد از انقلاب اسلامی و زمان حاضر کارهای تأثیر گذاری در این زمینه ارائه داده اند و ما شاهد کارهای ارزنده ای در زمینه هنرهای تجسمی در این چند دهه بوده ایم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جریان جوانانه ای در فضای هنری امروز شکل گرفته است که به لحاظ تنوع و سبک کار شاهد پیشرفت قابل توجه آن بوده و هستیم.
صالحی افزود: در این کارگاه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا شده است، شاهد فعالیت و آثار قابل توجهی هستیم.
وی با شاره به اینکه از آنجا که چادر و پوشش با نگاه فرهنگی شکل گرفته و می گیرد به طور طبیعی عوامل اقتصادی در آن دخالت ندارد و عامل تعیین کننده نیست، ادامه داد: باید توجه داشته باشیم که منابع کشور در این دو سال اخیر در بخش تأمین کالاهای اساسی محدوتر شده و به طور طبیعی بخشی از کالاها به شکل حداقلی حفظ شده اند.
صالحی گفت: اکنون با توجه به منابع موجود، دایره حمایت از کالاها تنگ تر شده است و امیدواریم منابع گسترش یابد تا دولت بتواند از این گونه کالاها حمایت کند.
یادآور می شود، کارگاه نقاشی دفاع مقدس امروز و فردا در خانه فرهنگی - هنری صبا برپاست.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha