قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۶۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جانشین فرمانده یگان ویژه ناجا:

مقاومت لازمه شکست جنگ اقتصادی است

استان ها یزدیزد جانشین فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ( ناجا) گفت: دشمنان در ۴۰ سال گذشته برای ضربه زدن به نظام و انقلاب از تمام ترفندها استفاده کرد، هم اکنون…

مقاومت لازمه شکست جنگ اقتصادی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرتیپ حبیب الله جان نثاری شامگاه پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده یگان ویژه فرماندهی انتظامی یزد افزود: آخرین ابزار دشمن توسل به فشار اقتصادی همراه با ابزار  روانی و عملی است تا ملت ما تسلیم شود.

وی ادامه ادامه داد: مردم ایران گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند همانند دوران هشت سال دفاع مقدس با پیروی از امام حسین (ع) با قدرت در مقابل توطئه جدید استکبار ایستادگی می کنند.

جانشین یگان ویژه ناجا تصریح کرد: دشمنان به خوبی به این موضوع واقف هستند که مردم ایران تا پای جان با تمسک به دین و ارزش های انقلابی از نظام دفاع می کنند.

جان نثاری به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص آمریکا و اروپا اشاره کرد و گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری نه جنگ می شود و نه مذاکره،  تنها راه فقط ایستادگی و مقاومت است.

به گفته وی تهدید و تحریم  از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون توسط دشمنان علیه کشور و ملت ما وجود داشته و ادامه دارد.

جانشین فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تاکید کرد: موفقیت های دفاع مقدس با ایمان و مقاومت به دست آمده است و باید این روحیه تداوم یابد.

جان نثاری  افزود: تا ملت و مسئولان در صحنه هستند هیچ دشمنی به اهداف شوم خود علیه انقلاب اسلامی نخواهد رسید.

وی در ادامه با قدردانی از خدمات سرهنگ عطءالله نعمتی، سرهنگ موسی الرضا جلالی را به عنوان فرمانده یگان ویژه فرماندهی استان یزد معرفی کرد.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha