قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۶۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نورافکن: از اول بازی فحش ناموس شنیدم/ درگیری با امیری بزن بزن نبود

هافبک سپاهان می گوید بازیکنان تیمش هیچ واکنشی به فحاشی ها نداشتند.

نورافکن: از اول بازی فحش ناموس شنیدم/ درگیری با امیری بزن بزن نبود

امید نورافکن درباره اعتراض پرسپولیسی ها به فحاشی او در طول بازی گفت: از اول بازی فحش ناموسی شنیدم اما عکس العملی نشان ندادم. وظیفه من بازی کردن بود که انجام دادم. خوشحالم که توانستیم این بازی مهم را ببریم و چهار روز بعد بازی مهمی در جام حذفی داریم.

او با اشاره به کار دشوار تیمش در جام حذفی خاطرنشان کرد: هیج تیمی در این مسابقات به حریفش رحم نمی کند و در سال های گذشته داماش گیلان و قشقایی توانستند تیم های بزرگی را حذف کنند.

او درباره اینکه امکان دارد تصاویر فحاشی او به کمیته انضباطی ارائه شود، گفت: وظیفه من نیست که به توهین ها جواب بدهم. من عکس العملی نشان ندادم. شما تمام فیلم ها را ببینید. هیچ مشکلی نیست. همه بازیکنان فحش شنیدند. ما خوب بازی کردیم و بازی را بردیم.

نورافکن درباره درگیری با وحید امیری نیز تاکید کرد: وحید امیری رفیق من است. درگیری در وسط بازی "بزن بزن" نیست و من نمی توانم آرام بازی کنم.

وی درباره قرعه دشوار تیم ملی امید در انتخابی المپیک گفت: من دروغ نمی گویم. همیشه دوست داشتم در واقعیت زندگی کنم. جدا از این گروه، المپیک برای هر بازیکنی یک بار پیش می آید اما در جام جهانی هر کسی می تواند بازی کند.

نورافکن ادامه داد: همه می دانید تیم ملی امکانات زیادی ندارد. امیدوارم و خواهش می کنم به فکر تیم امید ملی کشورمان باشیم که چند سال بعد تیم ملی بزرگسالان می شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha