قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۶۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تابش: با این فحاشی ها شرایط حضور بانوان در ورزشگاه فراهم نیست/ به حضور در کمیته اخلاق عادت کرده ام

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: با توجه به فشاری که برای حضور بانوان در ورزشگاه ها وجود دارد اما با فحاشی های دسته جمعی شرایط واقعاً فراهم نیست.

تابش: با این فحاشی ها شرایط حضور بانوان در ورزشگاه فراهم نیست/ به حضور در کمیته اخلاق عادت کرده ام

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسعود تابش بعداز پیروزی 2 بر صفر سپاهان مقابل پرسپولیس در هفته پنجم لیگ فوتبال گفت: سپاهان و پرسپولیس از تیم های بزرگ و قدرتمند فوتبال ایران هستند. امروز شاهد یک جنگ تمام عیار و مردانه داخل زمین بودیم.

وی در خصوص داوری این دیدار عنوان کرد: در این خصوص کارشناسان باید نظر بدهند اما تنها نقطه ضعف بازی رفتارهای غیراخلاقی بود. امیدوارم با توجه به اینکه برای حضور بانوان در ورزشگاه ها فشار وجود دارد شرایط فراهم شود. اما شرایط واقعاً خوب نیست اینکه به صورت دسته جمعی و سمفونی شاهد فحاشی در ورزشگاه ها هستیم در شأن فرهنگ و فوتبال ما نیست.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد محرومیت سعید آقایی تصریح کرد: به هیچ وجه حرکت این بازیکن را تأیید نمی کنیم بیانیه ایی هم که به باشگاه نسبت داده شد توسط ما منتشر نشده بود.

تابش درباره احضارش به کمیته اخلاق گفت: به این موضوع عادت کرده ام هر 15 روز یکبار در خدمت آقایان هستیم لازم باشد می رویم. متأسفانه شاهد رفتارهای زننده ای هستیم. به هیچ عنوان پست آقایی را تأیید نمی کنیم و تأکید می کنم بازیکنان در زمین هیچ مشکلی با هم ندارند.

وی با بیان اینکه از انصاری فرد و مدیریت باشگاه پرسپولیس تشکر می کنیم، گفت: مشخص بود که با لیدرهای باشگاه صحبت کرده بودند. مشکل خاصی هم به غیر از فحاشی ها وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره پرداخت خسارت وارد شده به خبرنگاران توسط این باشگاه گفت: هنوز شش ماه نشده است اما این اتفاق می افتد. اگر رأیی هم صادر نشده بود خسارت را می دادیم.

انتهای پیام/ا

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha