قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۶۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طی یکماه اخیر صرت گرفت:

افزایش 29 درصدی ارزش کشفیات کالای قاچاق در استان مرکزی

فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: طی یک ماهه اخیر کشفیات کالای قاچاق از لحاظ ریالی ۲۹ درصد افزایش یافته است، همچنین دستگیری افراد در حوزه مواد مخدر، سارقین و خرده فروشان نیز افزایش داشته است.

افزایش 29 درصدی ارزش کشفیات کالای قاچاق در استان مرکزی

سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پلیس در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: طرح ظفر ۲ با هدف پاکسازی نقاط آلوده در ۲ نقطه از شهر اراک انجام شد. در مجموع ۸۲ عملیات پلیسی با ۵۲ تیم عملیاتی صورت گرفت که نتیجه این طرح در قالب نمایشگاه عرضه شده است.

وی افزود: ۱۴ قبضه انواع سلاح در این طرح کشف و ضبط و ۲۳ نفر سارق دستگیر و ۸۱ مورد انواع سرقت و مقداری از اموال مسروقه نیز کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: در این طرح با دستگیری ۱۰۶ نفر خرده فروش و توزیع کننده خرد مواد مخدر بالغ بر یک کیلو و ۴۱۳ گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است. طی عملیات های مختلف صورت گرفته ۴۱ فرد متواری در این دو نقطه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

مفخمی شهرستانی بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی پلیس راهور، بالغ بر ۱۴ هزار اعمال قانون انجام شده که در این راستا ۸۰ دستگاه موتورسیکلت و ۱۸۰ دستگاه خودردی متخلف توقیف و به پارکینگ هدایت شده است.

وی با بیان اینکه افزایش امنیت اجتماعی در دستور کار قرار دارد، گفت: یکی دیگر از اهداف این طرح کالای قاچاق بود که۲۰ دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق توقیف و بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه طرح ظفر۲ طی ۵ روز صورت گرفته است، گفت: این طرح، برای پاکسازینقاط آلوده اجرا شده است و نیاز است دستگاه های مرتبط به کمک نیروی انتظامی بیایند تا آنچه مدنظر است، رخ دهد چراکه امنیت مورد نظر با همکاری و تعامل دستگاه های مرتبط محقق خواهد شد.

مفخمی شهرستانی خاطرنشان کرد: طرح ظفر 2 تداوم دارد و مردم باید در تمام نقاط شهر اطمینان خاطر داشته باشند که حضور پلیس در تمام اماکن پررنگ است و با هرگونه ناهنجاری در سطح استان مقابله می کند .

وی ادامه داد: مطمئنا تا زمانی که هرگونه خبری مبنی بر وجود نقطه ناامن یا نقطه آلوده در سطح استان وجود داشته باشد حتما این طرح های عملیاتی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha