قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۶۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مردم فدایی انقلاب، نظام و رهبری هستند/لشکر 25 کربلا افتخار مازندرانی ها است

امام جمعه بابلسر با تاکید بر این پیام«ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، گفت: همه دشمنان نظام داخلی و خارجی بدانند این مردم فدایی انقلاب، نظام و رهبری هستند و همانند گذشته امروز هم شعار می دهند و هم عمل می کنند که ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.

مردم فدایی انقلاب، نظام و رهبری هستند/لشکر 25 کربلا افتخار مازندرانی ها است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان بابلسر، حجت الاسلام اسماعیل قلی پور صبح امروز در نخستین یادواره شهدای رسانه کشور با محوریت شهید مدافع حرم هادی باغبانی که در متل بانک ملی بابلسر برگزار شد، با اشاره به نقش بی بدیل امام حسین (ع) و حضرت زینب(س) که به خوبی پیام عاشورا را به گوش جهانیان در همه دوران رساندند و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رسانه، اظهار کرد: مردم با بصیرت و قدرشناس ما هرجا احساس کردند باید حضور داشته باشند حضور آگاهانه داشتند و همیشه ثابت کردند جلوتر از مدعیان هستند.

وی با تقدیر از حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم که انشالله از فیض وجود این بزرگوار استفاده خواهیم کرد، افزود: شهرستان بابلسر در کنار سایر شهرهای مازندران مردمی بسیجی دارد و  بسیجی بودن مردم مازندران نیازی به عنوان کردن نیست؛ چه در دوران انقلاب اسلامی حضور موثر این مردم با معرفت و بابصیرت و شهدایی که در انقلاب تقدیم کردیم چه در دوران هشت سال دفاع مقدس مازندران یک کارنامه درخشان دارد.

امام جمعه بابلسر اضافه کرد: لشکر 25 کربلای مازندران در کنار دیگر مجموعه ها توانست نام نیکی از خود در تاریخ هشت ساله دفاع مقدس ثبت کند و امروز هرجایی که یک مازندرانی می رود به مازندرانی بودنش افتخار می کند و یکی از دلایل آن لشکر 25 کربلا بود.

قلی پور با بیان اینکه مازندران مفتخر است در دفاع از حرم و حریم شهدایی را تقدیم کند و جوانان حضور موفق و موثری در دفاع داشتند، تصریح کرد: امروز این افتخار را داریم در کنار دیگرشهدای رسانه شهیدی دیگر در این عرصه شهیدی دیگر از مشهد سر بابلسر امروز شهید باغبانی را داشته باشیم.

وی یادآور شد: از علم و پژوهش گرفته تا سبک زندگی، مردم مازندران گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند و مشتاقانه، هوشیارانه، شجاعانه و فعالانه نه منفعلانه همه و همه آماده اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری هستند تا این مسیر عزت و سعادتی که شهدا برای ما فراهم کردند و راه را به ما نشان دادند از آن بهره مند شویم.

امام جمعه بابلسر با تاکید بر این پیام«ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، خاطرنشان کرد: همه دشمنان نظام داخلی و خارجی بدانند این مردم فدایی انقلاب نظام و رهبری هستند و همانند گذشته امروز هم شعار می دهند و هم عمل می کنند که ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.

انتهای پیام/86034/ج

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha