قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۶۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۹۸/۰۷/۰4

امروز در بازار تهران قیمت طلای ۱۸ عیار ۴۰۸ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان ارزش گذاری شده است.

قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۹۸/۰۷/۰4
 خبرگزاری تسنیم: امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به دیروز ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۴ هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۸ هزار تومان، قیمت ربع سکه یک میلیون و ۲۵۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۷۰ هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۸ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۱۵۰۸.۱ دلار معامله می شود.

به گزارش تسنیم، در حالی که پس از به جریان افتادن فرایند رسمی استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در کنگره ارزش سهام در بازار های بورس جهان کاهش یافته است، قیمت طلا امروز تغییری جزئی را شاهد بود و در نزدیکی بالاترین رقم سه هفته گذشته که در جلسه گذشته به ثبت رسیده بود باقی ماند.

پس از به جریان افتادن تحقیقات رسمی مربوط به استیضاح دونالد ترامپ، امروز شاخص ارزش دلار کاهش داشت و ارزش سهام در بازار های بورس آسیایی نیز شاهد افت بود. استیضاح ترامپ موجب افزایش عدم قطعیت سیاسی در بزرگترین اقتصاد جهان می شود و بازار های مالی معمولا از وضعیت آشفتگی و عدم قطعیت استقبال نمی کنند.

ترامپ در سخنرانی در صحن مجمع عمومی سازمان ملل به شدت از سیاست های تجاری چین انتقاد کرد و گفت توافق تجاری بد با چین را نمی پذیرد.

همزمان با افزایش نگرانی ها از بالا گرفتن تنش های تجاری، میزان اعتماد مصرف کننده در آمریکا در ماه سپتامبر شاهد کاهش بوده است و این احتمالا تاثیری منفی بر میزان هزینه کرد مصرف کنندگان خواهد داشت.

دیوان عالی انگلیس روز سه شنبه اعلام کرد که تصمیم بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور مبنی بر تعلیق پارلمان غیرقانونی بوده است، اما نخست وزیر بدون توجه به این رای اعلام کرد که با تصمیم دیوان عالی مخالف است و همچنان باید انگلیس تا ۳۱ اکتبر از اتحادیه اروپا خارج شود.
 

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نوع

قیمت لحظه

قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید

4 میلیون و 25 هزار تومان

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم

4 میلیون و 14هزار تومان

قیمت نیم سکه بهار آزادی

2 میلیون و 58 هزار تومان

قیمت ربع سکه بهار آزادی

یک میلیون و 259 هزار تومان

قیمت سکه گرمی

870 هزار تومان

قیمت هر گرم طلای 18 عیار

408 هزار و 900 تومان

قیمت هر گرم طلای 24 عیار

545 هزار و 100 تومان

قیمت هر مثقال طلا نوع

قی یک میلیون و 771 هزار تومان

قیمت هر اونس طلای جهانی

1508.1 دلار

 

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha