قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۶۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

باخت شهرداری به همنام بمی/شروع با طعم باخت

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در دومین دیدار خود نتیجه را به همنام بمی خود واگذار کرد.

باخت شهرداری به همنام بمی/شروع با طعم باخت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، نماینده استان در لیگ دسته دو کشور عصر امروز دز دومین دیدار خود اولین شکست فصل را تجربه کرد. شاگردان خورشیدی که در اولین دیدار خود در همدان توانسته بودند به یک تساوی دست یابند.

در این دیدار نیز تا دقیقه ۸۵ دروازه خود را بسته نگه داشتند اما این تیم میزبان بود که توانست با تک گل خود برنده این دیدار همنام ها باشد.

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در دومین دیدار خود در شهر بم میهمان شهرداری این شهر بود و نتوانست امتیازی کسب کند تا دست خالی این شهر را ترک نماید.

برای شهرداری بندرعباس در این دیدار مهدی خسروی، سید عماد قاسمی، مصطفی محرابی، سید امین حجازی، کمیل حیدری، هادی دهقانی، رضا اسدی، محمدرضا حمدی نژاد، علیرضا اسلامی، فواد نجاهی و پوریا امینی بازی کردند.

تنها نماینده استان در لیگ دسته دو کشور در حالی فصل جاری را آغاز کرد که نتوانست تمرینات پیش فصل را سپری کند و قبل از شروع مسابقات سرمربی خود را از دست داد.

سنجری، سرمربی این تیم به دلیل مشکلات مالی و عدم جذب بازیکنان مناسب تنها چند روز مانده به شروع لیگ از سمت خود استعفا داد و خورشیدی جانشین وی در این تیم شد.

انتهای پیام/۸۸۰۴۹

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha