قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۵۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

250 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال فراگیر و پایدار روستایی در سردشت پرداخت شد

فرماندار سردشت گفت: برای ایجاد اشتغال فراگیر و پایدار روستایی 424 نفر در سردشت، بیش از 250 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

250 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال فراگیر و پایدار روستایی در سردشت پرداخت شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  اقصی نخشی پور امروز در ارومیه، با بیان اینکه توسعه همراه اشتغال معنا پیدا می کند، اظهار کرد: اشتغال تاثیر مستقیم و مثبتی در توسعه هر جامعه ای دارد و توسعه پایدار هر جامعه با اشتغال پایدار امکان پذیر است.

وی با اشاره به نرخ بالای بیکاری در سطح شهرستان، افزود: مسؤولیت و وظیفه مدیران و اعضای شورای اشتغال خطیر تر و سنگین تر است و باید در یک فصل جدیدی با یک رویکرد مناسب، قانون گرایی بهتر و تسهیل گری بیشتر مسایل و مشکلات پیگیری شود.

فرماندار سردشت با بیان اینکه در سال 97 و 98 اقدامات بسیار ارزشمند و مهمی در زمینه اشتغال در سطح شهرستان اتفاق افتاده است، تصریح کرد: کمیته امداد 29 طرح، میراث فرهنگی 64 طرح، اداره تعاون و کار 27 طرح، جهاد کشاورزی 87 طرح و صنعت، معدن و تجارت پنج طرح اشتغال پایدار روستایی با اشتغالزایی 403 نفر با اعتبار 243 میلیارد و 530 میلیون ریال اجرا کرده اند.

وی گفت: در راستای اشتغال فراگیر که شامل مناطق شهری و شهرک های صنعتی می شود 10 میلیارد و 700 میلیون ریال برای اشتغال 21 نفر پرداخت شده است.

نخشی پور عنوان کرد: برای ایجاد اشتغال فراگیر و  پایدار روستایی در مجموع  254 میلیارد و 230 میلیون ریال تسهیلات پرداخت و زمینه اشتغال  به صورت مستقیم برای 424 نفر فراهم شده است.

انتهای پیام/ 1021 /ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha