قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۵۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تعیین تکلیف کارگران شهرداری طبق سابقه

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری زنجان از تعیین تکلیف کارگران فضای سبز شهرداری زنجان طبق سابقه خبر داد.

تعیین تکلیف کارگران شهرداری طبق سابقه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی محمودی امروز در زنجان اظهار کرد: با توجه به حساسیتی که جذب نیرو در شهرداری ها وجود دارد، استاندار زنجان دستور پیگیری این موضوع را به معاونت عمرانی استانداری محول کردند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری زنجان با اشاره به اینکه طبق دستور استاندار بررسی ها در این باره آغاز شده و به نتایج خوبی نیز رسیده است، اضافه کرد: تقریبا مراحل مربوط پیگیری شده و نیروها در حال تعیین تکلیف هستند و شهرداری اقدامات مربوط در این زمینه را آغاز کرده است.

وی با استناد به سخنان شهردار زنجان در ارتباط با تعیین تکلیف نیروها بیان کرد: البته ما نیز از طریق حوزه عمرانی پیگیر موضوع هستیم.

محمودی با اشاره به اینکه یکی از اقدامات شهرداری در ارتباط با تعیین تکلیف نیروها بازگشت نیروهای فضای سبز به محل کار خودشان است، تصریح کرد: اقدام بعدی دیگر نیز تعیین تکلیف نیروها طبق سابقه کار بوده است، یعنی کارگرانی که زمان جذب آنها سال اخیر یا چند ماه اخیر بوده به تدریج تعدیل می شوند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری زنجان همچنین با تأکید بر بحث برون سپاری از سوی شهرداری گفت: تأکید ما این است که شهرداری فعالیت های تصدی گری را برون سپاری کرده و نخستین گام در این حوزه بحث فضای سبز است.

و طبق گفته منابع آگاه تعیین تکلیف نیروهای فضای سبز شهرداری از چند روز قبل آغاز شده و بر اساس آن کارگران فصلی که دارای سابقه سال کمتری دارند تعدیل می شوند.

طبق گفته این منبع آگاه کارگرانی که از سال 97 یا 98 به بدنه شهرداری پیوسته اند تعدیل شده اند.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha