قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۵۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هوشمندسازی کنتورهای ۳۶ میلیون انشعاب برق در کشور

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان گفت: ۳۶ میلیون انشعاب برق در کشور وجود دارد که کنتورهای آنها باید هوشمند شود.

هوشمندسازی کنتورهای ۳۶ میلیون انشعاب برق در کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدمحمد موسوی زاده امروز در سمنان اظهار کرد: بانک اطلاعات مشترکان برق به صورت دائم به روزرسانی می شود و تلفن همراه مشترکان نیز در طرح حذف قبوض کاغذی برق به روزرسانی خواهد شد.

وی با اشاره به طرح هوشمندسازی کنتورهای خانگی افزود: در ۱۰ سال گذشته قرار بود در قالب فازبندی این طرح اجرایی شود و خرید لوازم اندازه گیری که قابلیت قرائت از راه دور را داشته باشد و بسترسازی مخابراتی آن در دست اجراست.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان افزود: ۳۶ میلیون انشعاب برق در کشور وجود دارد که کنتورهای آن باید هوشمند شود و البته این امر کار آسانی نیست.

موسوی زاده افزود: سال ۹۸ بدون خاموشی در استان سمنان گذرانده شده و حتی یک ساعت امسال مشترکان سمنانی محدودیت مصرف برق برایشان اعمال نشد.

وی ادامه داد: امسال به معنای واقعی کلمه حتی در یک نقطه به علت محدودیت برق، شبکه قطع نشد و گذر از اوج مصرف تابستانی سال ۹۸ بدون خاموشی انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان با اشاره به فعالیت دستگاه های استخراج ارز دیجیتال گفت: ساز و کارهای اقتصادی و قانونی این امر در کشور ما هم اکنون آماده و کامل نیست و پیشنهاد شده است تا تعرفه برق صادراتی برای دستگاه های ماینر استفاده شود.

موسوی زاده به مردم اطمینان داد: رفتار برق مصرفی حتی در اندازه یک دستگاه ماینر از سوی این شرکت قابل شناسایی است و با متخلفان قانونی برخورد می شود.

انتهای پیام/2249/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha