قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۵۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش گرشاسبی به بخشنامه وزارت نفت برای واگذاری باشگاه ها

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان خوزستان نسبت به تعطیلی باشگاه های تحت حمات وزارت نفت واکنش نشان داد.

واکنش گرشاسبی به بخشنامه وزارت نفت برای واگذاری باشگاه ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمیدرضا گرشاسبی ، درباره بخش نامه وزیر نفت مبنی بر واگذاری باشگاه های تحت مدیریت این وزارت خانه، اظهار کرد: واقعا جای تاسف دارد که وزارت نفت سلیقه ای رفتار می کند. سوال من این است که در قبال سموم گاز و خفقان پتروشیمی که در هوای مناطق نفت خیز وجود دارد، وزارت نفت چه کاری برای جوانان و مردم این مناطق انجام می دهد؟ تصمیم غلط آنها به فراری دادن مردم، هیچ هنر دیگری نخواهد داشت. با تعطیل کردن باشگاه نفت تهران چه سودی بردند؟ فقط تعدادی جوان و نوجوان سرگردان و آواره شدند. دولت و وزارت نفت به جای اینکه در مناطقی که نفت وجود دارد برای مردم و جوانان تمهیداتی را ایجاد کنند، آیا این هنر است که باشگاه ها را تعطیل کنند؟ البته من مطمئنم مردم مناطق نفت خیز اجازه چنین اقدامی را نخواهند داد و محکم مقابل این حرکت ضد ورزشی خواهند ایستاد.

وی افزود: من از نمایندگانی که با رای این مردم مناطق نفت خیز به مجلس رفته اند تعجب می کنم که ساکت و بی تفاوت نشسته اند و حرفی نمی زنند و نظارگر بخش نامه های غلط هستند. وزارت نفت اجازه ندارد سلیقه ای هر کاری انجام بدهد. در مناطقی که نفت وجود دارد و نفت آن صادر می شود و همیشه از مناطق محروم هستند، چه اشکالی دارد تیم داری کنند؟ مگر یک تیم چقدر هزینه دارد؟ بهتر است تصمیم درستی بگیرند و مردم را ناراحت و سرافکنده نکنند. من مطمئن هستم استاندار و نمایندگان مجلس آن مناطق اجازه چنین کاری را نخواهند داد.

گرشاسبی تصریح کرد: یک بخشنامه باید با حضور اهالی فن چکش کاری شود و بعد اعلام کنند نه اینکه به راحتی بخشنامه صادر کنند و باشگاه را تعطیل کنند و جوانان بروند و معتاد شوند. وزارت نفت آمار اعتیاد و بزهکاری ها را نمی بیند؟ تعطیل کردن یک باشگاه که هنر نیست. من از وزیر ورزش انتظار دارم حرکتی کند و اجازه ندهد چنین اتفاقی رخ بدهد. سیاست کلی ورزش در اختیار وزیر ورزش است. وزرات نفت شرکت های خصوصی تحت پوشش زیادی دارد که می تواند این باشگاه ها را به آن شرکت ها متصل کند تا آن را اداره کنند. این کار بهتر آز آنم است که آن ها را تعطیل کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha