قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۵۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گل محمدی: بازی مقابل تیم های دفاعی، سخت است

استان ها خوزستان اهواز سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: بازی کردن مقابل تیم هایی که دفاعی بازی می کنند بسیار سخت است و تیم نفت مسجدسلیمان در این دیدار یک تیم تدافعی بود.

گل محمدی: بازی مقابل تیم های دفاعی، سخت است

یحیی گل محمدی چهارشنبه شب پس از تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: از نتیجه بازی راصی نیستم و معتقدم حریف برای کسب یک امتیاز به میدان آمده بود.

وی با بیان اینکه هدفمان کسب پیروزی در این دیدار بود و برای این کار تلاش کردیم گفت: ما ابتدا به گل رسیدیم، اما روی ۲ اشتباه زنجیره ای و غافلگیرانه گل خوردیم، در ادامه تیم حریف در لاک دفاعی فرو رفت.

سرمربی شهر خودرو با بیان اینکه بازی مقابل تیمی که به دفاع فکر می کند، سخت و دشوار است گفت: با این حال تلاش کردیم و  موقعیت هم داشتیم اما در امر گلزنی موفق نبودیم. ما دوست داشتیم سه امتیاز را بگیریم که این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: اکنون این بازی تمام شده و باید برای بازی جام حذفی مقابل نساجی ریکاوری کنیم. زمان ما زیاد نیست و فقط باید روی نقاط ضعف و قوت مان بیشتر کار کنیم تا در آن جام نتیجه بگیریم.

گل محمدی در پاسخ به این پرسش که  تیم هایی که در یک سوم دفاعی خود بازی می کنند موفق می شوند پدیده را متوقف کنند و آیا تاکتیک دیگری برای گریز از این وضعیت دارد گفت: جوابی برای این سوال ندارم و نشست خبری را ترک می کنم.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و شهر خودرو با تساوی یک بر یک  به پایان رسید.

۹۸۷۹/۶۰۶۴

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha