قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۵۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انبار 10 میلیاردی کالای قاچاق درشهرری پلمپ شد

مدیر کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران گفت: یک انبار کالا در شورآباد شهرستان ری که بیش از 10 هزار کارتن انواع کالای برقی خارجی به ارزش 10 میلیارد تومان دپو کرده بود پلمپ شد.

انبار 10 میلیاردی کالای قاچاق درشهرری پلمپ شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد جعفری نسب مدیر کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران اظهار کرد: یک انبار کالای قاچاق در شور آباد کشف شد که بیش از  10 هزار کارتن انواع کالای برقی به ارزش 10 میلیارد تومان در آن دپو شده بود. 

وی گفت: طبق اخبار و گزارشات رسیده، امروز همراه با عوامل نیروی انتظامی برای بررسی موضوع به این انبار مراجعه کردیم و در این انبار که مجوز قانونی ندارد و در سامانه جامع انبارهای کشور به ثبت نرسیده است انواع کالاهای خارجی از جمله جاروبرقی، سشوار، چای ساز، ریش تراش و سایر لوازم برقی مشاهده کردیم. 

جعفری نسب با بیان اینکه از سال 96 تاکنون این کالاها در این انبار دپو شده است گفت: این انبار بزرگ که متشکل از سه انبار داخلی بود توسط سازمان تعزیرات حکومتی شهرستانهای استان تهران پلمپ شد.

وی ادامه داد: به صاحبان این کالا ها 10 روز فرصت دادیم تا اسناد مربوط به ثبت گمرگی این کالاها را ارائه کنند که اگر در این فرصت اسناد معتبری ارائه نکنند طبق تبصره 4 ماده 18 سازمان تعزیرات حکومتی این کالاها قاچاق محسوب شده و به سازمان اموال تملیکی تحویل داده خواهد شد و صاحبان این کالا بین یک تا دو برابر ارزش ریالی این کالاها جریمه خواهند شد. 

انتهای پیام/م/ث30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha