قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۵۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نتایج روز اول هفته پنجم؛

کمک گل محمدی به صدرنشینی دنیزلی/ دو اشتباه گلرهای پیشین سرخابی

روز نخست از هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر در شرایطی سپری شد که صدرنشین چند هفته ابتدایی امتیاز از دست داد تا سرخ های تبریز جای آنها را بگیرند و صدرنشین جدید لیگ نوزدهم باشند.

کمک گل محمدی به صدرنشینی دنیزلی/ دو اشتباه گلرهای پیشین سرخابی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هفته پنجم نوزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر روز چهارشنبه با برگزاری چهار دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد که در یکی از مهمترین دیدارها تیم تراکتور موفق شد در خارج از خانه سایپا را شکست دهد. 

در دیگر مهم این روز تیم مدعی شهرخودرو در مسجدسلیمان برابر نفت این شهر متوقف شد. در این دیدار سوشا مکانی گلر سابق پرسپولیس و سیدمهدی رحمتی گلر سابق استقلال با اشتباه یکسانی که داشتند روی گل دریافتی مقصر بودند.

تراکتور به صدر رسید
نخستین دیدار از هفته پنجم نوزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر امروز بین تیم های سایپا و تراکتور در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار شد که این دیدار با برتری یک بر صفر سرخ های تبریز به پایان رسید. کوین فورچونه(۱۰) برای تراکتور گل زد.

شاگردان مصطفی دنیزلی که پیش از این دیدار ۸ امتیازی بودند، با پیروزی برابر سایپا ۱۱ امتیازی شدند و موقتا به صدر جدول صعود کردند.

شکست خانگی گل گهر
دومین دیدار از هفته پنجم نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر امروز چهارشنبه بین تیم های گل گهر و صنعت نفت در سیرجان برگزار شد که طی آن تیم آبادانی یک بر صفر میزبان خود را شکست داد. عیثی آل کثیر(11) برای صنعت نفت گل زد.

تساوی با اشتباه مشترک رحمتی و مکانی
در ادامه رقابت های روز نخست هفته پنجم لیگ برتر شامگاه امروز چهارشنبه تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان میزبان شهرخودرو مشهد بود که این دیدار با تساوی یک به یک خاتمه یافت. 

تیم فوتبال شهرخودرو که در دیدار قبلی برابر فولاد تن به شکست داده بود در دقیقه ۲۰ این دیدار روی خروج اشتباه سوشا مکانی و توسط یونس شاکری به گل برتری دست پیدا کرد. در مقابل سیدمهدی رحمتی هم همین اشتباه را در دقیقه ۳۲ مرتکب شد تا تیم نفت مسجدسلیمان توسط محمد ابراهیمی به گل تساوی دست پیدا کند. 

با این تساوی تیم شهرخودرو ۱۰ امتیازی شد و در رده دوم جدول جای گرفت. تیم نفت مسجدسلیمان هم با ۵ امتیاز به رده دهم صعود کرد.

تساوی در جدال پارس و نساجی
آخرین دیدار روز نخست هفته پنجم نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر شامگاه امروز چهارشنبه بین تیم های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران برگزار شد که طی آن دو تیم به تساوی ۲ به ۲ رسیدند.

برای تیم پارس جنوبی محمد نوری در دقیقه ۳۲ و علی عبدالله زاده در دقیقه ۸۸ گل زدند و برای  تیم نساجی هم علی اصغر عاشوری در دقیقه ۱۷ و حسین جعفری در دقیقه ۵۲ گل زدند.

پارس جنوبی با این تساوی خانگی ۶ امتیازی شد و در رده هشتم جدول جای گرفت. تیم نساجی مازندران هم با ۸ امتیاز در رده پنجم قرار گرفته است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha