قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۵۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تشریح جزئیات برگزاری اولین کنفرانس «تهران هوشمند»

علم و فناوری ارتباطاتتهران_ایرنا_سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، اولین دوره «کنفرانس تهران هوشمند» را همزمان با سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر،…

تشریح جزئیات برگزاری اولین کنفرانس «تهران هوشمند»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، علاقمندان به شرکت در اولین دوره این کنفرانس می توانند تا ۱۵ آبان ماه مقالات پژوهشی و علمی خود را در محورهای تخصصی این رویداد برای دبیرخانه تهران هوشمند ارسال کنند.

اولین دوره این کنفرانس با هدف ارتقای سطح علمی رویداد، دستیابی به روش های مدیریت هوشمند شهری و با تکیه بر روش های داده-محور برگزار می شود. در این کنفرانس، مقالات علمی-پژوهشی، تحلیلی، ترویجی یا کاربردی در زمینه هوشمندسازی فعالیت های شهری مورد پذیرش قرار خواهد گرفت. گزارش تجربه های موفق، معرفی و تحلیل مجموعه داده های شهری و نقد راهکارهای ایجاد شهر هوشمند نیز از جمله موضوعات مورد پذیرش در این کنفرانس خواهد بود.

داده باز و حکمروایی هوشمند شهری، آگاه سازی، آموزش و توانمندسازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند، مشارکت ذینفعان، بهره وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده و شهر نوآور و توسعه کسب و کارهای فناورانه بر پایه داده از جمله محورهای اصلی این رویداد است.

همچنین از دیگر محورها می توان به کلان داده، داده کاوی و استخراج داده های سودمند و قابل اعتماد، شهر هوشمند و شاخص های ارتقای کیفیت زندگی در شهرها و توسعه پایدار و چالش های محیط زیست شهری اشاره کرد.

جا به جایی هوشمند، مدل سازی و تحلیل داده های حمل و نقل شهری و کاربردها و روندهای مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمت شهر هوشمند نیز از محورهای مورد بررسی و تحلیل در این کنفرانس خواهد بود.

نتایج داوری مقالات در روز پنجم آذر ماه اعلام می شود و مقالات برگزیده در افتتاحیه همایش ارائه و همچنین در مجلات علمی-پژوهشی داخلی نیز به چاپ خواهند رسید.

گفتنی است علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی smart.tehran.ir مراجعه کنند و یا با شماره ۸۴۱۶۹۱۷۴ تماس حاصل نمایند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha