قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۴۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همدلی و ایثار رمز موفقیت جمهوری اسلامی ایران است

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: جمهوری اسلامی ایران در سخت ترین تحریم ها مقاومت مقتدرانه دارد.

همدلی و ایثار رمز موفقیت جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از زنجان، خدابخش مرادی نافچی در مراسم گرامیداشت هفته مقدس اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس یادآور رشادت های رزمندگان است و باید آن را قدر بدانیم.

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس، موضوع فردی نبوده و مربوط به تمام جامعه و عام است، اضافه کرد: آنچه که امروز ضرورت دارد تبیین فرهنگ دفاع مقدس است و نسل امروز باید عظمت ارزش ها و رشادت های هشت سال دفاع مقدس را بشناسد  و مطابق آن زندگی کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه در هشت سال دفاع مقدس غرب و شرق برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بسیج شده بودند، بیان کرد: اما با حضور مردم و همدلی و یکپارچگی این اتفاق نیفتاد.

وی با اشاره به اینکه آثار دفاع مقدس هنوز هم در کشور باقی است، تصریح کرد: با وجود گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز هم دشمنان به دنبال ضربه زدن به کشور هستند اما جمهوری اسلامی ایران در سخت ترین تحریم ها مقاومت مقتدرانه دارد.

مرادی نافچی با اشاره به اینکه امروز جمهوری اسلامی مبنای تصمیم گیری در جهان است، اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در جهان می درخشد.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه یکی از رموز موفقیت جمهوری اسلامی در برهه های مختلف این بوده که اقشار مختلف برای پایداری نظام اسلامی مقاومت کردند، بیان کرد: یکی از فداکاری ها مربوط به شهداست که با ایثار موجب پایداری جمهوری اسلامی شدند.

وی با تأکید بر تبیین فرهنگ دفاع مقدس در بین نسل جوان بیان کرد: ما وظیفه داریم هشت سال دفاع مقدس و آنچه بر کشور گذشته را به نسل جوان تببین کنیم.

مرادی نافچی بیان کرد: البته ما باید در فیلم و کاروان راهیان نور بخشی  از این موضوعات را تبیین کنیم.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha