قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۴۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلیس: پرونده اسیدپاشی اصفهان همچنان در جریان است

رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت: پرونده اسیدپاشی اصفهان بایگانی نشده و همچنان در جریان است.

پلیس: پرونده اسیدپاشی اصفهان همچنان در جریان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت: پرونده اسیدپاشی اصفهان بایگانی نشده و همچنان در جریان است.

اسیدپاشی در اصفهان در مهرماه سال ۱۳۹۳ خورشیدی به وقوع پیوست و در جریان این اسیدپاشی ها، حداقل چهار نفر از زنان مورد حمله قرار گرفتند. خبرهای اسیدپاشی در اصفهان، امنیت مردم شهر را مختل کرد، زنان و دختران شهر کمتر در معابر عمومی حضور می یافتند.

سردار محسن حسن خانی روز چهارشنبه افزود: همچنان در حال پیگیری این پرونده هستیم که در صورت حصول نتیجه حتما به سمع و نظر مردم می رسد.

رئیس پلیس آگاهی گفت: پلیس آگاهی پرونده های جنایی را کنار نمی گذارد و این پرونده ها همچنان جریان دارند.

سردار حسن خانی گفت: پرونده های جنایی دائما در جریان هستند و پرونده های معوقه قتل، اسیدپاشی و سرقت مسلحانه نیز از جمله پرونده هایی نیستند که بایگانی شوند.

وی ادامه داد: در راستای رسیدگی به این نوع پرونده ها در برخی موارد، مشکلاتی وجود دارد یا برخی از موضوعات زود رسانه ای می شوند یا مسائل دیگر در کنار این اتفاقات، سبب می شود تا دیرتر به کشف برسیم.

سردار حسن خانی در پاسخ به این سئوال که گفته می شود در رابطه با پرونده اسیدپاشی دو نفر دستگیر شده اند، گفت: پلیس دو نفر را شناسایی کرده و مظنون هایی را احضار کرده است اما اخیرا فرد جدیدی در این رابطه دستگیر نشده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha