قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۴۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برای تعالی کشور باید از منطق مقاومت تبعیت کرد

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه در همه عرصه ها برای رشد و تعالی باید از منطق مقاومت تبعیت کرد گفت: دفاع مقدس برای ما گنج بزرگی بود که باعث شکل گیری فرهنگ بسیجی در جهان اسلام شده است.

برای تعالی کشور باید از منطق مقاومت تبعیت کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی بقایی امروز در گفت وگو با در همدان با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت این ایام اظهار کرد: برنامه های متنوعی برای این هفته تدارک دیده شده که از جمله انها نمایش اعزام به جبهه ها بود که در مراسم رژه اجرا شد.

وی دیدار با خانواده معظم شهدا و تکریم آنها، برگزاری نشست های بصیرتی، حضور در نماز جمعه و تجدید بیعت با نماینده ولی فقیه در استان را از دیگر برنامه ها برشمرد.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه حدود 250 عنوان برنامه در سطح شهرستان همدان برگزار می شود گفت: نواختن زنگ مقاومت، خاطره گویی و روایت گری از آن دوران و عطرافشانی مزار شهدا توسط بسیجیان از دیگر برنامه هاست.

وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس برای ما یک قطعه درخشان و گنجی بزرگ بود که اکنون باعث شکل گیری فرهنگ بسیجی در جهان اسلام شده است.

بقایی با بیان اینکه هر جا با این فرهنگ مقدس ورود کردیم پیشرفت بسیاری به دست آوردیم تأکید کرد: اگر تاریخ ما دفاع مقدس نداشت به طور حتم چیزی کم داشت چرا که این فرهنگ عامل الگوسازی، معرفی ظرفیت ها و شناسایی افرادی چون شهید باکری ها، چیت سازیان ها و همدانی ها شد.

وی منطق مقاومت و فرهنگ آن را منبعث از فرهنگ عاشورا دانست و افزود: رزمندگان و ملت ایران به تبعیت از فرهنگ سرور و سالار شهیدان توانستند به قله های عزت دست یابند.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه در همه عرصه ها برای رشد و تعالی باید از منطق مقاومت تبعیت کرد، اجرای بیانیه گام دوم انقلاب را یک اصل برشمرد و اظهار کرد: در مرحله اول باید خودسازی صورت بگیرد و در ادامه به تمدن سازی بپردازیم، بنابراین بر روی تبیین گفتمان سازی تمرکز شده است.

وی افزود: باید همه به برداشت یکسانی برسند و در ادامه کارکردها و روش های اجرایی را با همت مردم و مسوولان محقق کنیم.

انتهای پیام / 3140/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha