قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۴۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عارف: اعتراضات دانشجویان به شیوه نامه انضباطی جدید را پیگیری می کنیم

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان گفت: دانشجویان و تشکل های دانشجویی به این شیوه نامه جدید اعتراضاتی دارند. قطعا این اعتراضات پیگیری خواهد شد.

عارف: اعتراضات دانشجویان به شیوه نامه انضباطی جدید را پیگیری می کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا عارف ، در مراسم  در مورد ابلاغ شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان و اعتراض تشکل های دانشجویی به آن گفت: ما کمیته ای در مجلس داشتیم که وقت خوبی روی این شیوه نامه گذاشت و هماهنگی های خوبی با دولت و وزارت خانه داشت. هدف این کمیته این بود که اشکالات شیوه نامه های قبلی اصلاح شود و مفیدتر باشد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: دانشجویان و تشکل های دانشجویی به این شیوه نامه جدید اعتراضاتی دارند. قطعا این اعتراضات پیگیری خواهد شد. تفاهم و همکاری ما با دو وزارت خانه، اصلاح شیوه نامه جدید را عملیاتی تر می کند.

نماینده مردم تهران در مجلس در مورد گسترده تر شدن فعالیت کمیته های انضباطی گفت: شیوه نامه نمی تواند اختیارات کمیته های انضباطی را تغییر دهد. تغییر این اختیار به عهده شورای عالی انقلاب فرهنگی است. شیوه نامه می تواند سازوکار اجرایی شدن مصوبه انقلاب فرهنگی را روان کرده یا تغییر دهد. اگر نسبت به شیوه نامه های قبلی دخل و تصرفی در اختیارات کمیته های انضباطی وجود دارد، باید اصلاح شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha