قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۴۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تشریح جزییات بیمه حوادث مشترکین گاز طبیعی استان کردستان

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان از ادامه طرح ملی بیمه حوادث ناشی ازگاز طبیعی، طی سال 1398 در سطح استان کردستان خبر داد.

تشریح جزییات بیمه حوادث مشترکین گاز طبیعی استان کردستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد فعله گری در سنندج اظهار داشت: به منظور تامین پوشش بیمه جانی و مالی مشترکین گاز طبیعی بخش خانگی در مقابل حوادث ناشی از گاز طبیعی اعم از حوادث منجر به انفجار، آتش سوزی و مسمومیت ها، طرح بیمه مشترکین گاز طبیعی همانند سال گذشته در سال جاری نیز در حال اجراست.

وی گفت: قرارداد بیمه حوادث مشترکین خانگی در قبال حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی در راستای اجرای قانون فی مابین شرکت ملی گاز ایران و شرکت بیمه کوثر منعقد شده است.

فعله گری با اشاره به قرارداد خدمات بیمه مشترکین از ابتدای سال جاری ادامه داد: مشترکین خانگی شهری با پرداخت 2 هزار ریال به ازای هر واحد مسکونی و مشترکین روستایی با پرداخت ی  هزار ریال، هر واحد مشترک تجاری شهری مبلغ 10 هزار ریال و هر واحد مشترک تجاری روستایی 5 هزار ریال در هر ماه زیرپوشش شرکت بیمه کوثر قرار دارند.

وی پرداخت غرامت فوت، برای هر نفر در هر حادثه (مشترکین خانگی و تجاری اعم از شهری و روستایی ) را 813 میلیون ریال و حداکثر پرداخت غرامت نقص عضو و از کار افتادگی دائم و جبران هزینه های پزشکی برای هر نفر در هر حادثه (مشترکین خانگی و تجاری اعم از شهری و روستایی) 411میلیون ریال است.

وی با اشاره به جبران خسارت های مالی به ازای هر واحد مسکونی اظهارداشت: حداکثر جبران خسارت های مالی به ذینفعان و هرگونه اموال منقول و غیرمنقول آنها در هر حادثه  به ازاء هریک از موارد تحت پوشش بعنوان یک واحد مستقل خانگی شهری و روستایی تا مبلغ 1 میلیارد و 920 میلیون ریال و در بخش یک واحد مستقل تجاری شهری یا روستایی تا مبلغ 2 میلیارد و پنجاه و یک میلیون ریال قابل پرداخت است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان درخصوص اعلام حادثه ناشی از گاز طبیعی برای بهره مندی از مزایای بیمه گفت: هرگونه حادثه ای که ناشی از گاز طبیعی برای مشترکین گاز طبیعی بوجود می آید اعم از انفجار، آتش سوزی، گازگرفتگی منجر به مسمومیت و مرگ در شهرها با تلفن ۱۹۴ و در روستاها به گازبان همان روستا سریعاً باید اطلاع داده شود تا مقدمات لازم جهت معرفی به بیمه صورت پذیرد.

فعله گری با توجه به نزدیک شدن به فصول سرد سال از مشترکین گاز طبیعی خواست در استفاده از لوازم گازسوز رعایت موارد ایمنی را سر لوحه کار خود قرار دهند و با استفاده از وسایل گازسوز استاندارد و استفاده صحیح و ایمن از این نعمت الهی شرکت گاز این استان را در ارائه خدمات شایسته به مردم یاری دهند.

انتهای پیاپیام /۲۳۳۰/۸۳

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha