قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۴۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جدال فوتسال ایران با حریف همیشگی برای قهرمانی

تیم ملی فوتسال ایران آخرین بازی خود در تورنمنت کاسپین را مقابل تیمی برگزار می کند که در سال های اخیر پای ثابت بازی های تدارکاتی بوده است.

جدال فوتسال ایران با حریف همیشگی برای قهرمانی

تیم ملی فوتسال ایران امروز (چهارشنبه) در آخرین بازی خود در تورنمنت کاسپین روسیه برای رسیدن به عنوان قهرمانی این مسابقات به مصاف میزبان بازی ها می رود. شاگردان ناظم الشریعه در دو بازی اول خود در این مسابقات تیم قزاقستان را شکست داده و با آذربایجان به تساوی رسیدند و در شرایطی امروز به مصاف روسیه می روند که حریف آنها نیز با کسب چهار امتیاز از دو بازی تنها به دلیل گل زده کمتر نسبت به ایران در جایگاه دوم قرار دارد تا تیم فوتسال کشورمان با یک تساوی در بازی امروز نیز قهرمان بازی ها شود.

تیم ملی روسیه که عنوان نایب قهرمانی جهان را یدک می کشد پس از شکست دادن ایران در نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۶ ، چهار بار دیگر در قالب بازی های دوستانه با تیم کشورمان روبرو شد که از این چهار بازی سه بازی با برتری ایران و یک بازی با پیروزی روسیه همراه بوده است.

تیم ملی ایران در دوره قبلی تورنمنت کاسپین در اصفهان موفق شد روسیه را با نتیجه پر گل ۴ بر صفر شکست دهد و به نظر می رسد روس ها جدا از رسیدن به قهرمانی به دنبال انتقام آن شکست هم هستند.

روسیه در سال های اخیر پای ثابت بازی های دوستانه تیم ایران بوده و حالا دو تیم برای سی و سومین بار با هم روبرو می شوند. در ۳۲ تقابل قبلی ۹ برد برای ایران و ۱۳ برد برای روسیه بوده و ۱۰ دیدار دو تیم هم با تساوی خاتمه یافته است.

تیم ملی پس از برگزاری بازی با روسیه به ایران می آید تا اواخر مهرماه در مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا که در ارومیه برگزار می شود شرکت کند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha