قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۴۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه مهریز پذیرایی مناسب از زائران خارجی را خواستار شد

استان ها یزدیزد امام جمعه مهریز با اشاره به تردد تعداد زیادی از زائران خارجی برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی از این شهرستان گفت: با همکاری مردم ، خیران و حمایت دستگاه های…

امام جمعه مهریز پذیرایی مناسب از زائران خارجی را خواستار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی شامگاه سه شنبه در جلسه هماهنگی اربعین حسینی شهرستان افزود: پذیرایی از زائران امام حسین (ع) وظیفه دینی است و باید همه به خصوص تشکل های مردمی همت کنند.

وی ادامه داد: مهریز در شاهراه اصلی جنوب به شمال کشور و محل عبور زئران اربعین استان ها و کشورهای همجوار قرار دارد و برنامه ریزی در ارتباط با اسکان و ارائه خدمات مورد نیاز  آنها ضروری است .

همچنین فرماندار مهریز گفت:رسالت امام حسین (ع) ایستادگی در مقابل ظلم بود که امر به معروف و نهی از منکر نیز از خصوصیات اخلاقی و بارز این امام بزرگوار است.

رضا زارع زاده مهریزی افزود :همانند سال های گذشته از مشارکت گسترده اقشار مختلف مردم در جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای پشتیبانی زائران اربعین حسینی کمک خواهیم گرفت.

 وی  بر ضرورت اهتمام جدی دستگاه های اجرایی  در راستای ارتقای کیفیت خدمات به زائران اربعین تاکید کرد.

همه ساله در آستانه اربعین سالار شهیدان، زائران در پیاده روی نجف تا کربلا شرکت می کنند و در روز اربعین در بارگاه ملکوتی امام حسین (ع) به عزاداری می پردازند.

پارسال ۳۶ هزار و ۷۸۹ نفر عاشق دلباخته حضرت سیدالشهدا از استان یزد در قالب ۲۰ هزار و ۵۸۹ کاروان که در سامانه سما ثبت نام کرده بودند در آئین با شکوه اربعین شرکت کردند.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha