قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۳۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توزیع چهار هزار بسته نوشت افزار در مناطق محروم اهواز از محل حذف قبوض کاغذی برق

استان ها خوزستان اهواز   مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: چهار هزار بسته نوشت افزار و وسایل کمک آموزشی از محل حذف قبوض کاغذی برق، در مدارس مناطق محروم کلانشهر اهواز توزیع شد.

توزیع چهار هزار بسته نوشت افزار در مناطق محروم اهواز از محل حذف قبوض کاغذی برق

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسن کریمی روز سه شنبه با اشاره به ضرورت حذف قبوض کاغذی برق و حرکت در مسیر الکترونیکی شدن بیان کرد: در هر دوره بیش از ۶ هزار قبض کاغذی برای مشترکان شرکت توزیع برق اهواز توزیع می شود که هزینه قابل توجهی را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته در تلاش  هستیم تا با حذف صورتحساب کاغذی و استفاده از قبض سبز، اطلاعات قبوض مشترکین را از طریق پیامک در اختیار آنها قرار دهیم.

کریمی گفت: به منظور پاسداشت منابع ملی و حفاظت از محیط زیست از ابتدای مهر ماه سال جاری هیچ گونه قبض کاغذی برای مشترکان این شرکت صادر نمی شود و کلیه صورتحسابهای برق از طریق سامانه پیامکی و بهصورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: بر اساس برآورد انجام شده توسط وزارت نیرو جهت تهیه قبوض برق مشترکان در کشور سالانه نیاز به قطع ۱۲ هزار اصله درخت است اما با استفاده از قبوض الکترونیکی علاوه بر صرفه جویی در این امر میزان  مراجعه ماموران این شرکت برای توزیع قبوض به درب منازل ۵۰ درصد کاهش می یابد.

وی افزود: مشترکان با ارسال رمزرایانه خود به شماره ۱۰۰۰۸۱۲۱ نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود در سامانه الکترونیکی اقدام کنند.

 شرکت توزیع برق اهواز ۵۸۰ هزار مشترک دارد و در راستای تحقق دولت الکترونیک، از ابتدای شهریورماه سال جاری، قبوض کاغذی برق حذف می شوند و صورتحساب برق مصرفی مشترکان اهوازی بع صورت پیامکی ارسال می شود.

۹۸۸۷/۶۰۶۴

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha