قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۳۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صعود تیم بسکتبال جوانان چهارمحال و بختیاری

استان ها چهارمحال و بختیاری شهرکرد تیم بسکتبال جوانان چهارمحال و بختیاری در مسابقات قهرمان کشوری به دور بعد این صعود کرد و جواز حضور در جمع ۱۰ تیم برتر جوانان را بدست آورد.

صعود تیم بسکتبال جوانان چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،   تیم بسکتبال استان  در مسابقات قهرمانی کشور که از ۲۹ شهریورماه به مدت ۳ روز  با حضور تیم های اصفهان. مرکزی، اروند آبادان و چهارمحال و بختیاری برگزار شد با پیروزی بر تیمهای استان مرکزی و اروند آبادان به مرحله بعدی مسابقات قهرمانی کشور راه یافت. 

بازیکنان تیم چهارمحال و بختیاری را محمدحسین قدیری، امید کریمی، محمدجواد خدابخشی، امیرحسین روستا، رامین حق شناس ، حسین حیدری،حامد کاظمپور ، احسان پورکاوه، محسن بهرامی، محمدجواد ریاحی، دانیال زاهد، علی رضا نیازی به  مربیگری حسین بیگی تشکیل دادند.

مرحله نهایی این رقابت پاییز امسال برگزار می شود و از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود می کند که تیم های چهارمحال و بختیاری به عنوان نخستین صعود کننده به دور بعد است.

مسابقات جوانان بسکتبال برای چهارمحال و بختیاری از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این استان یکی از قطب های قهرمان پروری بسکتبال ایران است.

امسال از چهارمحال و بختیاری ، بهنام یخچالی، محمد جمشیدی و رسول مظفری در رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ حضور داشتند که تیم ملی ایران به المپیک صعود پیدا کرد.

۲۰۹۷

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha