قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۳۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راویان دفاع مقدس راهی مدارس می شوند

فرمانده لشگر زرهی ۸ نجف اشرف گفت: در هفته دفاع مقدس راویان راهی مدارس می شوند تا دانش آموزان در مقاطع مختلف از شرایط و رخدادهای جنگ تحمیلی آگاهی پیدا کنند.

راویان دفاع مقدس راهی مدارس می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیف الله رشید­زاده امروز در نجف آباد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: برای هفته دفاع مقدس و در جهت پاسداشت فرزندان این سرزمین و به ویژه شهدای این شهرستان برنامه های مختلفی پیش بینی شده است.

فرمانده لشگر زرهی 8 نجف اشرف اظهار داشت: از مهم ترین برنامه های این ایام می توان به ویژه برنامه گردهمایی بزرگ رزمندگان شهرستان نجف آباد در روز 4 مهرماه در حسینیه فاطمه الزهرا(س) اشاره کرد.

وی افزود: یکی از اهداف این گردهمایی  تألیف قلوب رزمندگان و دیدار با  هم رزمانشان است، ضمن این که در حاشیه آن برنامه نمایشگاه ادوات جنگی نیز برپا خواهد بود.

رشیدزاده ضمن  فراموش نشدن روز 6 مهرماه در تاریخ نجف آباد عنوان کرد: این روز یادآور رشادت های جوانان این شهرستان به ویژه سال روز خاک سپاری شهید محسن حججی است که نجف آباد در برگزاری مراسم شهید به حق خوش درخشید.

فرمانده لشگر زرهی 8 نجف اشرف از تألیف دو کتاب با محوریت دفاع مقدس خبر داد و عنوان کرد: دو رونمایی کتاب  با عنوان ورود به دروازه های شرقی بصره با موضوع عملکرد رزمندگان سپاه  و کتاب آیینه ستاره ها با محوریت شهدای ارتش در این ایام انجام خواهد شد.

وی در پایان افزود: در هفته دفاع مقدس راویان  راهی مدارس می شوند تا دانش آموزان در مقاطع مختلف از شرایط و رخدادهای جنگ تحمیلی آگاهی پیدا کنند.

انتهای پیام/63109/ج20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha