قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۲۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اهدای ۵۰۰ بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند شاهرودی

مسؤول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شاهرود از اهدای ۵۰۰ بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند شاهرودی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

اهدای ۵۰۰ بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند شاهرودی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شاهرود به نقل از روابط عمومی سپاه این شهرستان، حسین ابوذری با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز بازگشایی مدارس، با اشاره به تهیه ۵۰۰ بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند محلات اسلامی و روستاهای کم برخوردار شهرستان شاهرود اظهار کرد: به مناسبت آغاز بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس به همت خیرین و بنیاد برکت و بسیج سازندگی، ۵۰۰ بسته لوازم التحریر به ارزش هر بسته یک میلیون و 200 هزار ریال بین دانش آموزان نیازمند شهرستان شاهرود توزیع می شود.

وی افزود: این لوازم التحریر در راستای حمایت از رونق تولید، کاملاً ایرانی است و با حضور فرمانده سپاه ناحیه شاهرود و رئیس بنیاد برکت در محلات اسلامی شهر شاهرود توزیع شد.

مسؤول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شاهرود با بیان اینکه کمک به نیازمندان و محلات کم برخوردار در این شهرستان در مناسبت های مختلف انجام می شود، گفت: اهدای جهیزیه به ۴۰ زوج جوان نیازمند نیز در هفته دفاع مقدس به همت بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و سپاه استان انجام خواهد شد.

ابوذری افزود: اعزام اکیپ های درمانی و پزشکی به محلات اسلامی با همکاری بسیج جامعه پزشکی شاهرود نیز از دیگر اقدامات در هفته دفاع مقدس برای خدمت رسانی به مردم که ولی نعمتان ما هستند، انجام خواهد شد.

انتهای پیام/2249/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha