قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۲۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برایان هوک: به فشارهای اقتصادی علیه ایران ادامه می دهیم

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مصاحبه ای گفت که درهای مذاکرات با ایران همچنان باز بوده و واشنگتن به فشارهای اقتصادی علیه ایران ادامه خواهد داد.

برایان هوک: به فشارهای اقتصادی علیه ایران ادامه می دهیم
«برایان هوک» نماینده آمریکا در امور ایران مدعی شد که تهران دیپلماسی را با نظامی گری پاسخ می دهد اما درهای آمریکا برای مذاکرات همچنان باز بوده و واشنگتن همچنان فشارهای اقتصادی علیه ایران را ادامه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وی که با شبکه خبری سی ان ان در مقر سازمان ملل در نیویورک مصاحبه می کرد، افزود: «آمریکا از ایران خواسته تا دیپلماسی را با دیپلماسی پاسخ دهد اما آنها دیپلماسی را با نیروی نظامی پاسخ داده اند و ایران بارها دیپلماسی را رد کرده است.»

هوک در ادامه این مصاحبه بار دیگر حرف های خود علیه ایران را تکرار کرد و مدعی شد که ایران به دنبال درگیری در منطقه بوده و واشنگتن طی دو سال و نیم گذشته این موضوع را شفاف ساخته که می خواهد موضوع را از طریق دیپلماسی با ایران حل کند.

نماینده ویژه رئیس جمهور آمریکا در امور ایران درباره حمله به تاسیسات نفتی آرامکوی عربستان سعودی نیز مدعی شد که این حمله را هیچ طرف دیگری جز ایران انجام نداده و موشک ها و پهپادهایی که در این حمله استفاده شده در اختیار حوثی ها نبوده و این سلاح ها ایرانی بوده اند.

ارتش یمن شنبه گذشته (۲۳ شهریور/ ۱۴ سپتامبر) اعلام کرد که یگان پهپادی (هواپیماهای بدون سرنشین) با ۱۰ پهپاد تأسیسات نفتی عربستان در شرق این کشور را هدف قرار داده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha