قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۲۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کمک بیش از 9 میلیاردی اصفهانی ها در طرح احسان حسینی کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: مردم استان اصفهان در دهه اول محرم امسال بیش از 9 میلیارد و 259 میلیون تومان در قالب 388 هزار وعده غذای گرم و 6 هزار و 264 سبد کالای اساسی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد کمک کردند.

کمک بیش از 9 میلیاردی اصفهانی ها در طرح احسان حسینی کمیته امداد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا متین پور امروز در اصفهان با بیان اینکه طرح احسان حسینی از ابتدای ماه محرم تا انتهای ماه صفر اجرا می شود، اظهار کرد: مردم نیکوکار و حسینی استان در دهه اول محرم امسال بیش از 9 میلیارد و 259 میلیون تومان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد کمک کردند و این در حالی است که میزان کمک جمع آوری شده در این طرح در دو ماه محرم و صفر سال گذشته 6 میلیارد و 401 میلیون تومان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به اینکه این مبلغ 9 میلیارد و 259 میلیون تومان در قالب 388 هزار وعده غذای گرم و 6 هزار و 264 سبد کالای اساسی در اختیار جامعه تحت حمایت کمیته امداد در سراسر استان قرار گرفت، افزود: استقبال نیکوکاران و عزاداران حسینی از این طرح قابل توجه بوده است و توجه مردم استان اصفهان به همشهریان نیازمند خود بیانگر عمق باورهای دینی و معنوی آن ها است.

وی از حمایت یک هزار و 24 فرزند یتیم و نیازمند توسط نیکوکاران اصفهانی در دهه اول محرم سال جاری سخن گفت و یادآور شد: از ابتدای ماه محرم تا انتهای ماه صفر سال گذشته، 2 هزار و 321 نیکوکار اصفهانی به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین پیوستند که این تعداد توانستند 3 هزار و 432 نفر از فرزندان یتیم و نیازمند را حمایت کنند.

در اربعین حسینی بیش از 2 هزار مددجو راهی کربلا می شوند

متین پور با اشاره به اینکه کمیته امداد هر ساله با جمع آوری کمک های مردمی در طرحی با عنوان شوق زیارت، مددجویان خود را به زیارت می فرستد و یا کمک هزینه ای در اختیارشان قرار می دهد تا در پیاده روی اربعین حسینی شرکت کنند، اعلام کرد: این نهاد در سال جاری برنامه ای برای کمک به اعزام 2 هزار و 400 مددجوی اصفهانی به پیاده روی اربعین در نظر گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان اجرایی شدن این برنامه و تحقق اهداف حمایتی کمیته امداد برای مددجویان خود را بدون مشارکت و کمک مردم میسر ندانست و تصریح کرد: در زمینه پرداخت کمک هزینه شرکت در راهپیمایی اربعین مانند همیشه نیازمند همیاری اصفهانی ها هستیم، همانطور که در سال گذشته با مشارکت خیران استان به یک هزار و 600 نفر از مددجویان تحت حمایت، کمک هزینه سفر به عتبات عالیات پرداخت شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:علاقه مندان به سهیم شدن در طرح های کمیته امداد می توانند به نزدیک ترین دفتر این نهاد در محل سکونت خود و یا به پایگاه های تخصصی  mohsenin.ir، shogheziarat.emdad.ir و emdad.ir مراجعه و یا از کد دستوری #031*8877* و تلفن نیکوکاری 0968877 استفاده کنند.

انتهای پیام/63112/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha