قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۲۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری دو سوداگر مرگ با ۱۸۲کیلوگرم مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۱۸۲ کیلوگرم حشیش، تریاک و مرفین و دستگیری دو سوداگر مرگ خبر داد.

دستگیری دو سوداگر مرگ با ۱۸۲کیلوگرم مواد مخدر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۱۸۲ کیلوگرم حشیش، تریاک و مرفین و دستگیری دو سوداگر مرگ خبر داد.

 سرهنگ محمد بخشنده در این باره اظهار کرد: با انجام بررسی های پلیسی مشخص شد که یکی از قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارد مقادیری مواد مخدر را از یکی دیگر از قاچاقچیان خریداری کرده و به شهر تهران منتقل کند. بر همین اساس بررسی موضوع در اختیار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: طی تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم قصد دارد با همدستی یک نفر با استفاده از دو دستگاه خودرو محموله مواد افیونی را از طریق اتوبان قم به تهران منتقل کند. نتیجه بررسی ها در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم و همدستش صادر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با بیان اینکه برای دستگیری متهمان تمهیداتی اندیشیده شد اظهار کرد: پس از کنترل محورهای مواصلاتی شهر تهران، خودروی متهمان در اتوبان قم شناسایی و تحت مراقبت ویژه پلیس قرار گرفت که در یک زمان مشخص ماموران خودرو آن ها را متوقف کرده و آن ها را دستگیر کردند.

بر اساس اعلام پلیس و به گفته وی، در بازرسی از خودروهای این سوداگران مرگ مقدار ۸۰ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک، ۹۹ کیلو و ۸۰۰گرم حشیش و ۲ کیلو و صد گرم مرفین که در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha