قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۶۲۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرداخت هزینه سرویس مدارس کودکان استثنائی توسط شهرداری

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران گفت: شهرداری باید پرداخت کامل هزینه سرویس مدارس کودکان استثنائی در سال تحصیلی جدیدرا برعهده بگیرد.

پرداخت هزینه سرویس مدارس کودکان استثنائی توسط شهرداری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران درباره هزینه سرویس مدارس کودکان استثنائی اظهارداشت:  ارائه خدمات مستمر معلولان و دانش آموزان مدارس استثنایی به عنوان مسؤولیت اجتماعی شهرداری تهران و پیش بینی منابع برای ارائه سرویس رایگان در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: در بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران که توأم با پیش بینی افزایش لازم در زمینه سرویس این مدارس بوده، عبارت ۵۰ درصد که مد نظر شورا نبود و در لایحه پیشنهادی شهرداری درج شده بود در هنگام اصلاح اطلاعات حذف نشده است. 

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران درباره هزینه سرویس مدارس کودکان استثنائی ادامه داد: لازم است با توجه به اهمیت موضوع و لزوم ارائه خدمات رایگان به این عزیزان و جلوگیری از هرگونه وقفه در ارائه خدمات اعتبارات ردیف « کمک به مدرسه کودکان استثنایی از طریق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی» در سقف ۱۰۰ درصد هزینه سرویس مذکور تأمین و پرداخت شود.

فراهانی گفت: همچنین در صورت نیاز به افزایش برای پوشش صد درصدی هزینه های این خدمت پیش بینی اعتبار مورد نیاز در اصلاحیه بودجه مورد انتظار است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha